Orgasm Max - 2 kapsułki + CREAM for Women 50ml - Potęgujący Orgazm promocja 2024

Cena47.19
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Afrodyzjaki
Pojemność 50 ml

Opis

Na wywołanie, prędkiego, konkretnego podniecenia i orgazmu.
HIT SEZONU!!!

przejrzyj moc ORGASM MAX for Women i przekonaj się co uzyskasz zażywając 1 kapsułkę 30 minut przed stosunkiem!!!


Po zażyciu kapsułki kobiety chcą:

 • możliwości uzyskania stanu podniecenia poprzez 48 godzin!!!
 • natychmiastowego wpływu na zaburzenia libido oraz osiągane orgazmy
 • pobudzenia okolic łechtaczki i przyczynienia się do upragnionego orgazmu
 • wpływu na krążenie krwi w miejscach intymnych, co pobudza szybki i mocny orgazm
 • zwiększenia swej kontroli nad podnieceniem i osiąganym orgazmem
 • powiększenia ogólnego pobudzenia erotycznego
 • poprawienia wydolności erotycznej organizmu
 • umożliwienia długiego i wielokrotnego uprawiania seksu
Potwierdzona produktywność*

Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na prędkie i nieskomplikowane osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu oraz ogólnego podniesienia poziomu libido.

Aż 89% respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women.

sprawność działania!!!

Panie potwierdzają, iż ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.

*Raport z Badania sprawności - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r.

przejrzyj raport z badania sprawności
Podążaj za wymarzonym celem!

Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu bardzo prawidłowego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, rozszerzenie wysokości poziomu wydajności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc jednocześnie ciśnienia!!!


ORGASM MAX for Women ma za zadanie w obfitym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy, a także narządów intymnych. Dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym stosowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą ulepszenie dysfunkcji erotycznych!!!

W celu uzyskania jak najkorzystniejszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.

Co to jest LIBIDO?
Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac. Żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, posiadająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, wywołujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb. Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle. Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do w środku (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka. Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w sytuacji ekstrawersji; ekstrawersja w przypadku introwersji) buduje cień personalny.
Co to jest ORGAZM?
Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący typowo celem albo zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg charakterystycznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim wynikiem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełnienia emocjonalnego.
Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce
 • L-arginina - 200 mg
 • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mg
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mg
 • Kofeina - 100 mg

ORGASM MAX for Women gromadzi składniki pobudzające kobiece ciało.


Zalecana ilość do spożycia:
z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Stosowanie suplementu diety ORGASM MAX for Women poprzez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem. Suplement diety zawiera w porcji dziennej 100 mg kofeiny. Nie zaleca się użytkowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.


Przechowywanie:
przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

produkowano w UE dla: Medica-Group Sp. Z o.o. Ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 Słupsk

Opakowanie:
2 kaps. + 50 ml
Orgasm Max Cream for Women to postępowy krem intymny dla kobiet, które pragną potęgować swoje doznania i ułatwić osiągniecie upragnionego orgazmu.

sporo pań pragnie:

 • mocnych, wielokrotnych i długich orgazmów
 • Łatwego pobudzenia stref intymnych
 • unikatowych, upragnionych doznań seksualnych

Orgasm Max Cream for Women działa bezpośrednio na źródło damskiej rozkoszy.

elementy pochodzenia naturalnego mają na celu stymulować STREFY INTYMNE i wspomagać możliwości seksualne.

nieszablonowe połączenie elementów może zapewnić niezapomnianą gamę doświadczyć, zwiększając uwrażliwienie stref intymych. Może to sprawić, iż łatwiej, szybciej i mocniej kobieta osiągnie orgazm a doznania będą niesamowicie intensywne.

Podążaj za wymarzonym celem!

Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu nad wyraz korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, rozszerzenie wysokości poziomu sprawności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc równocześnie ciśnienia!!!


ORGASM MAX for Women ma za zadanie w obszernym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy oraz narządów intymnych. Dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym wykorzystywaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą udoskonalenie dysfunkcji erotycznych!!!

W celu uzyskania jak najkorzystniejszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.

Co to jest LIBIDO?
Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac. Żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, posiadająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, wywołujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb. Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle. Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do wewnątrz (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka. Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w przypadku ekstrawersji; ekstrawersja w sytuacji introwersji) kreuje cień personalny.
Co to jest ORGAZM?
Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu tak samo silnego uczucia rozkoszy, będący głównie celem albo zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg standardowych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim konsekwencją orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu, a także spełnienia emocjonalnego.
wyjątkowe cechy elementów
 • Caffeine - intensyfikuje ukrwienie stref intymnych, przez co podwyższa ich wrażliwość na bodźce
 • Ginkgo Leaf Extract - zadba o jędrność i elastyczność delikatnej skóry
 • Arnica Montana Flower Extract - polepsza mikrokrążenie krwi
 • Aloe Barbadensis Leaf Juice - nawilża, łagodzi podrażnienia

Pełny skład:

Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caffeine, Propylene Glycol, Ginkgo Biloba (Ginkgo) Leaf Extract, Arnica Montana (Mountain Arnica) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCI, Disodium EDTA.

Sposób wykorzystania
 • Nanieść w okolice stref intymnych przed planowanym stosunkiem
 • doskonały do nawilżania i zapobiegania otarciom
 • Może być stosowany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi

Polecamy jednoczesne używanie 2 metod:

Dzięki zażywaniu kapsułek Orgasm Max for Women, których naturalny skład ma za zadanie wzmocnić orgazm od oraz kremu działającego bezpośrednio na strefy intymne, pierwsze efekty możesz zaznać nieoczekiwanie szybko.

Opakowanie:
2 kaps. + 50 ml