Skuteczny sposób na mocną erekcję total men 2 caps | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy marki Scala selection promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Skuteczny sposób na mocną erekcję total men 2 caps | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy marki Scala selection oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Total Men 2 sztuki silna erekcja
34.50
Eros69
Skuteczny Sposób na Mocną Erekcję Total Men 2 tab. | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
40.00
Kraina-Doznań
Total Men na zwiększenie potencji i silną erekcję
77.00
Eros69
Skuteczny Sposób na Mocną Erekcję Total Men 5 tab. | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY SUPER CENA
85.99
Kraina-Doznań
Total Men silna erekcja i wzwód 5 tabletek
86.50
Eros69

Parametry

Producent:Scala Selection
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Preparat Total Men został wytwarzany na bazie nowoczesnej i innowacyjnej formuły posiadającej na cele poprawienie jakości erekcji i zwiększenie zadowolenia z pożycia seksualnego. Już po zażyciu jednej tabletki możesz w krótkim czasie uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Zaletą preparatu jest prędkość działania. Wystarczy zażyć jedną tabletkę na godzinę przed stosunkiem, a już po 30 minutach* można odczuć zauważalne efekty. Tabletki Total Men zostały przebadane, dzięki czemu użytkownicy mają pewność bezpieczeństwa i najwyższej jakości świadczonych usług.

produkt został wytwarzany w oparciu o nową ulepszoną formułę powiększającą doznania i przyśpieszającą powstanie stanu erekcji. Kupując sprawdzony artykuł mężczyźni mają pewność uzyskania pożądanych efektów, bez obawy o szkodliwe efekty uboczne.

Total Men pobudza przepływ krwi w organizmie, w szczególności w okolicy penisa. Co powoduje szybki i długookresowy wzwód. Preparat polepsza także ogólną efektywność organizmu, dzięki temu można ekspresowo się zregenerować i być przygotowanym kolejny stosunek.

Total Men to recepta na udany seks. Jeżeli chcesz w pełni zadowolić swoją partnerkę, to jest to produkt produkowany dla Ciebie. Dobra funkcjonalność seksualna to w dodatku sposób na obszerniejszą pewność siebie.

Będąc zawsze w gotowości czujesz się pewniej w kontaktach towarzyskich. - wpływa pozytywnie na erekcję - pozwala utrzymać długo wzwód - szybkie działanie po zastosowaniu - wyjątkowo wydajny - sprawdzony przez tysiące panów - działa już po 30 minutach poprzez sporo godzin Skład: L-arginina 160mg Tribulus – 152mg Kreatyna – 48mg Celuloza – 231mg Sterynian magnezu – 6mg Dwutlenek krzemu – 3mg Dawkowanie: Należy zażyć 1 tabletkę na godzinę przed stosunkiem.

Nie należy przekraczać wskazanej dziennej dawki spożycia. *szybkość i czas działania u każdej osoby może wyglądać inaczej. Przedstawione czasy są średnimi rezultatami z opinii klientów. Przeciwwskazania: tabletki asygnowane są dla mężczyzn suplement diety nie może być używany jako substytut rozmaitej diety uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu nie może być stosowany dla dzieci, kobiet karmiących ani pań w ciąży osoby cierpiące na dolegliwości związane z układem krążenia, przed użyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Trwała i silna erekcja i radość udanych stosunków - spróbuj. Opakowanie: 5 tabletek