KÖnner & sÖhnen Agregat generator prądu diesel ks 8100hde 1/3 astr 6500w könner & söhnen ks (4260405362202) promocja 2024

Cena5499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:KÖNNER & SÖHNEN
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT GENERATOR PRĄDU DIESEL KS 8100HDE1/3 ATSR 6500W Könner & Söhnen KS

MARKOWE SILNIKI

Silniki dla generatorów diesla, jak i dla sprzętów benzynowych, wykonane są na licencji DIMAX Int. GmbH i oznakowane wytłoczonym w metale logo.

We wszystkich modelach zapas mocy silnika w stosunku do alternatora pozwala wydać zadeklarowane napięcie i utrzymywać stabilność w pełnym zakresie napięć. Wszystkie silniki są testowane przez długą ciągłą pracę, później zostają zdemontowane i zbadane pod kątem wykrycia i usunięcia usterek.

Każdy silnik i każdy generator ma indywidualny numer seryjny, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi serwisowej.

Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości, oszczędności i ekologii w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

rozszerzona żywotność silników

Generatory kolekcji Heavy DUTY nadają się do zastosowania nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długotrwałej pracy. Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami, a także gwarancją. Oczywiste jest to, iż silniki mają tak wysokie wskaźniki skuteczności przy korzystnej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

progresywnY SYSTEM ZMIANY FAZ VTS
Uniwersalne generatory 2 w 1 – z unikalnym systemem przełączania faz VTS (Voltage Transfer Switch), co pozwala wykorzystać jeden generator jako jedno (230V) i trójfazowy (400V) praktycznie bez utraty mocy. Każdy tryb ma własną automatyczną ochronę.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA ATS
Generator ma możliwość podłączenia systemu ATS (automatycznego załączania rezerwy).

Wejście do ATS ma 6-pinowe gniazdo, co nie ogranicza w wyborze systemu załączania rezerwy.

zwiększONA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKÓW
Generatory linii Heavy DUTY nadają się do zastosowania nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długotrwałej pracy.

Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami i gwarancją. Oczywiste jest to, że silniki mają tak wysokie wskaźniki efektywności przy poprawnej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

PODGRZEWANIE PRZEDSTARTOWE (PREHEATER)
Generatory kolekcji HEAVY DUTY wyposażone są w funkcję przedstartowego podgrzewania (preheater), dzięki któremu można uruchomić generator w zimowych porach roku bez zbędnego wysiłku.

użytecznY PANEL STEROWANIA
wygodny funkcjonalny panel starowania pozwala łatwo zarządzać całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności.

progresywny inteligentny wyświetlacz LED przedstawia ilość przepracowanych godzin, częstotliwość i napięcie. Informacje na wyświetlaczu pomagają prawidłowo ocenić obciążenie na urządzenie.

SYSTEM AVR
Generatory Könner & Söhnen z serii HEAVY DUTY wyposażone są w inteligentny system stabilizacji napięcia AVR. Pozwala on na utrzymanie napięcia wyjściowego generatora na stałym poziomie 230V i broni go przed zwarciem i przeciążeniem.

wzmocnionA budowa
Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu ramy górnymi ochronnymi listwami, generator fachowej serii HEAVY DUTY może pracować w bardziej niebezpiecznych warunkach. Usztywniona budowa ramy na dodatek chroni przed uszkodzeniami zbiornika w trakcie pracy i transportu.

GUMOWE STOPKI
Gumowe stopki dla ochrony ramy
We wszelkich modelach generatorów diesla Könner & Söhnen w pakiecie są gumowe wsporniki do zabezpieczenia ramy przed korozją.
Stopki, redukujące wibracje, ochronią przed zniszczeniem pokrycia podłogi, na którym znajduje się generator, i powłoki ramy agregatu.

uzupełniające AKCESORIA
Generator wyekwipowany jest w uzupełniające akcesoria: wtyczka mobilna 2P+PE 16A 230V, budowlana wtyczka 2P+E 230V, 32A, klucz płaski 8х10 mm, klucz płaski 12х14 mm, klucz płaski 17х19 mm, wkrętak dwustrony 6.0 mm, РН2.