Daewoo Agregat prądotwórczy ddae 11000dse-3 diesel 8kw wyciszony dual power promocja 2023

Cena17999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000DSE-3 diesel 8kW wyciszony Dual Power - technologia z najwyższej półkiparametry techniczne

Prezentowany agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000DSE-3 zasilany dieslem, oferowany u nas, to urządzenie o mocy 8kW, zapewniające stabilne i bezawaryjne dostarczanie energii. Wyekwipowany w technologię Dual Power, zezwala na wykorzystanie pełnej mocy jednocześnie w trybie jednofazowym (230 V), jak i trójfazowym (400 V). Czyni to ten agregat szczególnie uniwersalnym i odpowiednim do zasilania różnorodnych urządzeń.

Porady ekspertów

Jeżeli Ci trzeba konsultacji dotyczącej parametrów technicznych czy możliwości zastosowania urządzenia, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod numerem 531 555 161 i otrzymaj pełne wsparcie.

Wyciszona obudowa i Komfort użytkowania

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000DSE-3, oferowany u nas, ma obudowę dźwiękochłonną, co zasadniczo redukuje poziom hałasu generowanego przez urządzenie. Dzięki temu długotrwałe użytkowanie agregatu staje się znacznie bardziej komfortowe. W dodatku, łożyskowane koła obracane o 360º pokaźnie ułatwiają transport urządzenia, zwiększając jego mobilność i funkcjonalność.

Inteligentny Cyfrowy Panel Sterowania

W Agregacie prądotwórczym DAEWOO DDAE 11000DSE-3 zaimplementowano zaawansowany mikroprocesor. Dzięki czemu, urządzenie posiada funkcje samoczynnego włączania i wyłączania, zdalnego uruchamiania, a także wyłączania w sytuacji przekroczenia parametrów krytycznych. Komfortowy i czytelny wyświetlacz cyfrowy pozwala na kontrolę aktualnych parametrów prądu, napięcia, a także czasu pracy (licznik motogodzin).

efektywność i Bezpieczeństwo

Prezentowany model ma możliwość podłączenia modułu SZR (ATS), umożliwiającego automatyczne uruchomienie agregatu w sytuacji zaniku zasilania lub spadku napięcia w sieci podstawowej. To stanowczo funkcjonalne rozwiązanie gwarantuje ciągłość pracy sprzętów podłączonych do agregatu, a tym samym powiększa bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania.

Kontakt z doradcą

Pamiętaj, że nasz doradca jest dostępny pod numerem 531 555 161, gotowy do pomocy przy wyborze optymalnego urządzenia dla Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie dostęp do energii, gdziekolwiek jej potrzebujesz!