Agregat prądotwórczy ddae 11000xe 8kw diesel marki Daewoo promocja 2023

Cena13499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE 8kW diesel

W dobie rosnącej zapotrzebowania stabilnego i bezawaryjnego źródła energii, przedstawiamy artykuł, który spełnia te wymagania w 100%. Ukazujemy Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE 8kW diesel – sprzęt wyekwipowany w technologie, które zapewniają jego długowieczność i bezproblemową eksploatację.

Jeżeli pojawiają się pytania dotyczące interpretacji informacji wyświetlacza, jesteśmy tutaj, by pomóc. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.

Silnik wysokoprężny DAEWOO i miedziane uzwojenie prądnicy

wyekwipowany w wysokowydajny silnik wysokoprężny producenta DAEWOO, Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE gwarantuje niezakłócone generowanie prądu wysokiej jakości. Za to odpowiada w 100% miedziane uzwojenie prądnicy. W połączeniu z wydajnym systemem chłodzenia powietrzem, silnik charakteryzuje się niezawodną i efektywną pracą, nawet w skrajnych warunkach.

przychylne dla użytkownika rozwiązania

Proponowany u nas agregat prądotwórczy wyekwipowany jest w ekran wielofunkcyjny. Gwarantuje on bieżący dostęp do najważniejszych parametrów pomiarowych urządzenia, w tym napięcia, natężenia, częstotliwości prądu, jak ponadto obciążenia i czasu pracy silnika. To kluczowe narzędzie dla utrzymania Agregatu prądotwórczego DAEWOO DDAE 11000XE w najwyższej formie.

Transport i przenoszenie

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE 8kW diesel oferuje ułatwienia w przemieszczaniu urządzenia. Dzięki powiększonym kołom transportowym, tworzonym z pełnej gumy i wspartym stalową konstrukcją, przemieszczanie sprzętu jest łatwe i bezproblemowe, choćby na nierównej powierzchni. Koła są łożyskowane, oporne na przebicie i nie wymagają konserwacji.

progresywne funkcje technologiczne

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE wyposażony jest w szereg funkcji usprawniających jego użytkowanie. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość podłączenia modułu SZR (ATS), co zezwala na samoczynne załączanie agregatu w sytuacji braku zasilania z sieci. Innym elementem udoskonalającym komfort użytkowania jest przedrozruchowe podgrzewanie silnika, które zagwarantuje bezusterkowość uruchamiania urządzenia, nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Podsumowanie

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 11000XE 8kW diesel to sprzęt, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. To nie tylko zrównoważone i bezawaryjne źródło prądu,ponadto produkt, który charakteryzuje się długowiecznością i bezproblemową eksploatacją. Skonstruowany z myślą o najróżniejszych wykorzystaniach, odszuka użycie w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie czy przemyśle.

Jeżeli Ci potrzeba dodatkowych danych, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.