Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 6000XE-3 diesel 5kW promocja 2023

Cena8599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

progresywny agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000XE 6,3kW diesel - zapewnij sobie bezawaryjne źródło energii! Stabilność i produktywność silnika wysokoprężnego DAEWOO

Silnik wysokoprężny DAEWOO to gwarancja bezawaryjnego i stabilnego generowania prądu. Dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia powietrzem, ten silnik zagwarantuje rewelacyjną sprawność nawet w wysokich temperaturach. Co więcej, jego oszczędne zużycie paliwa pozwala na długookresową pracę bez konieczności częstego tankowania. Możesz być pewien, iż ten agregat prądotwórczy będzie działał bezawaryjnie w każdych warunkach.

Gwarancja - 12 miesięcy na producenta, 36 miesięcy na osobę prywatną po rejestracji artykułu na stronie.

Ci potrzeba fachowych porad dotyczących agregatów prądotwórczych? Jesteśmy tu, by Ci pomóc! Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161 i otrzymaj profesjonalne wsparcie. Nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

ekran wielofunkcyjny - bądź na bieżąco z najważniejszymi parametrami agregatu

Dzięki zaimplementowanemu wyświetlaczowi wielofunkcyjnemu możesz na bieżąco kontrolować kluczowe właściwości agregatu prądotwórczego. Wyświetlacz dostarcza danych o napięciu, natężeniu, częstotliwości prądu, obciążeniu oraz czasie pracy silnika. To nad wyraz przydatne narzędzie, które umożliwia terminowe przeprowadzanie przeglądów urządzenia i utrzymanie stosownych parametrów pracy agregatu.

Rozruch elektryczny - komfortowe i szybkie uruchamianie agregatu

Dzięki wbudowanemu rozrusznikowi elektrycznemu i akumulatorowi, uruchomienie agregatu DAEWOO DDAE 9000XE 6,3kW diesel jest wyjątkowo proste. Starczy przekręcić kluczyk, a agregat zostanie uruchomiony. Nie ma potrzeby ciągnięcia za linkę, co pozwala zaoszczędzić Twój czas i wysiłek. Dzisiaj możesz błyskawicznie skorzystać z bezawaryjnego źródła energii bez żadnych trudności.

Możliwość podłączenia modułu SZR (ATS) - jeszcze obszerniejsza niezależność

Ten nowoczesny agregat prądotwórczy jest kompatybilny z modułem automatycznego załączania rezerwy (SZR). Dzięki temu rozwiązaniu, w przypadku zaniku zasilania lub spadku napięcia w sieci podstawowej, agregat samoczynnie zostanie uruchomiony, gwarantując Ci ciągłość dostaw energii. To znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezależność i nie chcą ryzykować utraty zasilania w kluczowych momentach.

Nowy agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000XE 6,3kW diesel to znakomite urządzenie, które odnajdzie zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, takich jak budownictwo, rolnictwo, ogrodnictwo czy przemysł. Jest niezastąpiony też w sytuacji wszystkich prac domowych, gdy brakuje dostępu do prądu. Ten potężny i bezawaryjny agregat o wadze 103 kg to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują pewnego źródła energii w każdej sytuacji.

potrzebujesz dodatkowych konsultacji?

Masz pytania dotyczące agregatu prądotwórczego DAEWOO DDAE 9000XE 6,3kW diesel albo Ci trzeba fachowych porad? Skontaktuj się z naszym doświadczonym doradcą pod numerem 531 555 161. Nasz zespół ochoczo udzieli Ci szczegółowych informacji i pomoże w podjęciu właściwej decyzji. Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!