Agregat prądotwórczy ddae 9000sse-3 6,3kw diesel wyciszony marki Daewoo promocja 2023

Cena12499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000SSE-3 6,3kW diesel wyciszony potężna moc i niewiarygodna skuteczność

Oferowany poprzez nas agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000SSE-3 6,3kW diesel wyciszony łączy w sobie konkretną moc generowania energii z niewiarygodną skutecznością. Zasilany jest czterosuwowym silnikiem diesla DAEWOO o mocy 15KM, który zagwarantuje bezusterkowość i długookresową solidność. Niezależnie od trybu pracy - 230V czy 400V, ten agregat dostarcza pełnej mocy, dzięki czemu możesz zasilić równocześnie urządzenia jednofazowe, jak i trójfazowe. Zagwarantuje to maksymalne zastosowanie możliwości agregatu.

Gwarancja - 12 miesięcy na producenta, 36 miesięcy na osobę prywatną po rejestracji towaru na stronie producenta.

bezkonkurencyjna technika sterowania

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000SSE-3 wyekwipowany jest w nowoczesny, cyfrowy panel sterowania z mikroprocesorem. Daje to możliwość kontroli różnorodnych funkcji, takich jak samoczynne włączanie i wyłączanie, zdalne uruchamianie i wyłączanie w sytuacji przekroczenia parametrów krytycznych. Cyfrowy ekran zawsze prezentuje aktualne cechy pracy, takie jak prąd, napięcie oraz czas pracy (licznik motogodzin). W razie pytań dotyczących obsługi panelu sterowania, nasz doradca jest przystępny pod numerem 531 555 161

Inteligentne rozwiązania na najwyższym poziomie

Rozruch elektryczny, obsługiwany kluczykiem, przystępne i bezproblemowe uruchomienie agregatu, eliminując konieczność ciągnięcia za linkę. Łożyskowane koła stworzone z gumy pełnej ze stalową konstrukcją zapewniają wygodę transportu. A możliwość obracania agregatu o 360º na ruchomych platformach powoduje, że manipulacja urządzeniem jest niezwykle prosta.

Maksymalna efektywność przy śladowym poziomie hałasu

Zintegrowane pokrywy dźwiękochłonne Super Silent sprawiają, iż urządzenie jest wyjątkowo ciche w pracy, osiągając poziom hałasu do 81 dB. Rozruch elektryczny z kluczyka i możliwość podłączenia modułu SZR (ATS), dopełniającą wygodę i funkcjonalność. Dzięki temu Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000SSE-3 6,3kW diesel wyciszony jest świetny do zastosowań w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie i przemyśle, jak ponadto do wszelkich prac domowych, tam gdzie zasilanie jest potrzebne.

bezawaryjność, bezpieczeństwo i oszczędność

Agregat prądotwórczy DAEWOO DDAE 9000SSE-3 6,3kW diesel wyciszony nie tylko gwarantuje bezawaryjność i produktywność,także oszczędność. Został zaopatrzony w szereg funkcji, takich jak: sensor poziomu oleju z systemem zatrzymania silnika, automatyczny odpowietrznik układu paliwowego, przedrozruchowe podgrzewanie silnika, a także inteligentne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Wszystkie te funkcje przyczyniają się do długofalowej żywotności i bezpieczeństwa urządzenia. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tych funkcji, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem 531 555 161