Pezal Agregat prądotwórczy diesel pde14000ea-ea3 11kw dual power promocja 2023

Cena14760.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Pezal
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power - bezusterkowość i moc w zasięgu ręki

Proponowane u nas, Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power, to gwarancja bezusterkowości i wysokiej produktywności. Został wytwarzany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie prostotę używania i jakość wykonania. Dysponuje zabezpieczeniem IP44 na gniazdach oraz dodatkowym zabezpieczeniem termicznym na całym zespole, które gwarantuje bezpieczeństwo nawet w sytuacji przeciążeń.

Szukasz specjalisty, który pomoże Ci wybrać adekwatne urządzenie? Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161 i otrzymaj mistrzowskie konsultacje.

technologia prądnicy i mocny silnik Diesla

Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power wyposażony jest w konkretne silniki Diesla. Ich niezawodność i efektywność są znakomicie połączone z prądnicami synchronicznymi najnowszej generacji. Na dodatek, agregat wyekwipowany jest w system stabilizacji napięcia AVR, dzięki któremu można utrzymać stabilność napięcia na poziomie +/-2%.

uzupełniające właściwości urządzenia
  • Stabilizacja napięcia AVR +/-2%
  • Silnik Diesla
  • Rozruch generatora elektryczny (stacyjka)
  • Struktura agregatu otwarta, niewyciszona z panelem
  • wyświetlacz wielofunkcyjny na panelu agregatu
  • wielki zbiornik paliwa silnika generatora
zastosowanie Agregatu prądotwórczego diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power

Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnego źródła prądu na wypadek braku zasilania. Doskonale spełni oczekiwania jako awaryjne zasilanie domu, biura czy producenta.

dopełniające mocne strony

Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power niemało cech, które go wyróżniają. Dysponuje woltomierzem, wskaźnikiem poziomu paliwa i sporym zbiornikiem paliwa, co istotnie upraszcza stosowanie i kontrolę pracy urządzenia. Ekran wielofunkcyjny na panelu agregatu proste zarządzanie wszystkimi funkcjami.

Ci trzeba więcej danych? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące Agregatu prądotwórczego diesel Pezal PDE14000EA-EA3 11kW dual power, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161. Nasz specjalista pomoże Ci wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje kryteria i zapewni Ci bezusterkowe zasilanie w każdej sytuacji.