Pezal Agregat prądotwórczy diesel pde9000ea-ea3 6,5kw dual power promocja 2023

Cena7878.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Pezal
Kategoria:Agregaty

Opis

unikalne cechy Agregatu prądotwórczego diesel Pezal PDE9000EA-EA3 6,5kW dual power

Proponowane u nas Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE9000EA-EA3 6,5kW dual power jest urządzeniem skrojonym na miarę do najwyższych wymagań użytkowników. Cechując się wyjątkową efektywnością, niezawodnością i prostotą obsługi, niezależnie od okoliczności, uwydatnia się na rynku maszyn podobnego rodzaju.

Jeżeli poszukujesz dodatkowych informacji albo masz jakiekolwiek pytania, nasz doradca jest dostępny pod numerem 531 555 161.

Bezpieczeństwo użytkowania

stworzone z myślą o bezpieczeństwie, gniazda urządzenia wyekwipowane są w zabezpieczenie IP44, które chroni je przed wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto, cały agregat ma zabezpieczenie cieplne, które gwarantuje maksymalne zastosowanie tworzonej mocy i samoczynne wyłączenie przy przeciążeniu albo zwarciu.

dodatkowe dane

Proponowany przez nas artykuł jest wyposażony w wysokiej jakości silnik Diesla, co zagwarantuje jego wydajność i bezusterkowość na długie lata. Skomplementowany progresywną prądnicą synchroniczną, regulacją napięcia AVR, a także bogatym wyposażeniem seryjnym, takim jak regulator AVR, woltomierz, wskaźnik poziomu paliwa, czy duży zbiornik paliwa, urządzenie stanowi nieprzeciętne mobilne źródło prądu, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej.

zastosowanie Agregatu prądotwórczego diesel Pezal PDE9000EA-EA3 6,5kW dual power

Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE9000EA-EA3 6,5kW dual power jest przeznaczony do pracy jako awaryjne zasilanie domu, biura, marki. Stabilizacja napięcia AVR +/-2%, a także prądnica agregatu zmiennofazowa 230/400V gwarantują niezakłóconą pracę sprzętów podłączonych do generatora.

komfortowa obsługa i transport

Pezal PDE9000EA-EA3 został wyekwipowany w rozruch generatora elektryczny (stacyjka) i ręczny, co zezwala na prędkie uruchomienie urządzenia w każdych warunkach. Struktura agregatu jest otwarta i niewyciszona z panelem, co umożliwia łatwą obsługę i dostęp do wszystkich składników urządzenia. Na dodatek, kółka i rączki usprawniające transport powodują, iż przenoszenie generatora nie stanowi żadnego problemu.

Kontakt z doradcą

zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i pomoże dobrać adekwatny agregat do Twoich potrzeb. Nasz doradca jest dostępny pod numerem 531 555 161.