Pezal Agregat prądotwórczy diesel pde9000sa-sa3 6,5kw dual power wyciszony promocja 2023

Cena7899.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Pezal
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat Prądotwórczy Diesel Pezal PDE9000SA-SA3 6,5kW - Dual Power Wyciszony

prezentujemy Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE9000SA-SA3 6,5kW dual power wyciszony, to solidne, wytrzymałe i niezawodne urządzenie. Zaopatrzony jest w silnik diesla, gwarantujący wspaniałą skuteczność i trwałość, umożliwiając adekwatne użycie generowanej mocy.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Jeżeli Ci trzeba więcej danych na temat tego towaru, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161. Nasz zespół zawsze jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo i produktywność

Agregat znamionuje się nieszablonową ochroną - wszystkie gniazda mają zabezpieczenie IP44. W dodatku, urządzenie wyekwipowane jest w zabezpieczenie cieplne, które pozwala na maksymalne zastosowanie mocy, zapewniając jednocześnie ochronę przed przeciążeniem albo zwarciem. Jego konstrukcja zagwarantuje bezpieczną pracę i bezawaryjność w każdych warunkach.

dodatkowe atrybuty Agregatu

Nasz Agregat prądotwórczy diesel Pezal PDE9000SA-SA3 6,5kW dual power wyciszony to potężna jednostka. Dzięki prądnicom synchronicznym i regulacji napięcia AVR zapewnia on stabilizację napięcia na poziomie +/- 2%. Jest zaopatrzony w prądnice zmiennofazową 230/400V, a także silnik Diesla, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy generatora na poziomie 6,5kW.

Agregat prądotwórczy oferuje nie tylko produktywność i niezawodność, ale także szeroką gamę funkcji. Rozruch generatora odbywa się elektrycznie, a pokrywa urządzenia jest zabudowana i wyciszona. Znajduje się na nim wielofunkcyjny ekran, a za transport odpowiadają funkcjonalne kółka i rączki. Urządzenie duży zbiornik paliwa, co pokaźnie wydłuża czas jego pracy.

Przeznaczenie

Agregat prądotwórczy Pezal PDE9000SA-SA3 6,5kW dual power wyciszony jest dedykowany do pracy jako awaryjne zasilanie domu, biura, producenta. To nadzwyczajne, mobilne źródło prądu, wszędzie tam, gdzie brakuje zasilania energetycznego.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, Ci trzeba pomocy lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, skontaktuj się z nami pod numerem 531 555 161. Z ochotą Ci pomożemy!