Agregat prądotwórczy ECOFLOW Dual Fuel, 5000301002 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Agregat prądotwórczy ECOFLOW Dual Fuel, 5000301002 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6648.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Agregat prądotwórczy ECOFLOW Dual Fuel
6648.99
Avans.pl
-4%
Agregat prądotwórczy ECOFLOW Dual Fuel
6648.99
ELECTRO.pl
Agregat prądotwórczy ECOFLOW Dual Fuel
6899.00
Media Expert

Parametry

Producent:ECOFLOW
Kategoria:Agregaty

Opis

EcoFlow Smart Generator (dual fuel) gaz + paliwo EcoFlow Smart Generator (Dual Fuel) - Podwójne paliwo: benzyna i LPG - objętość 20kWh ze typowym zbiornikiem LPG dla bezproblemowego zasilania awaryjnego - Oszczędność 40% paliwa dzięki połączeniu z serią DELTA i zestawami zasilającymi - Zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Podwójne paliwo robi to lepiej.

Postaw na gaz albo propan (LPG). Dzięki obu opcjom paliwowym będziesz miał dostęp do energii bez względu na to, co się stanie. Dzięki LPG jako dopełniającemu źródłu paliwa zyskujesz znacznie obszerniejszą rozciągliwość.

w przypadku awarii sieci energetycznej jest to genialne rozwiązanie jako opcja awaryjna dla domu albo kampera, ponieważ gaz jest trudno przystępny. Nie tylko to, możesz go dłużej przechowywać i budować mniej spalin.

Ogromna zdolność do przedłużonych blackoutów. Przy mocy 1600W-1800W*¹ i zbiorniku na benzynę 4L można wygenerować 5,4kWh w benzynie albo nawet 20kWh z LPG*². Daje to do 12,5 godziny czasu pracy na samym LPG.

Podłącz to do DELTA Pro, DELTA Max i zestawów zasilających, żeby naładować baterię, gdy zabraknie innych opcji. Wszystko to przy mniejszym zużyciu paliwa, mniejszym hałasie i mniejszej emisji spalin. *¹ Benzyna = 1800W (1900W szczyt), LPG = 1600W (1700W szczyt) *² Zmierzono ze zbiornikiem LPG o pojemności 20lb.

Moc nie jest ograniczona do tej ilości. Zależy ona od wielkości zbiornika LPG. Oszczędzaj paliwo. Maksymalnie rozszerz skuteczność. Użytkowany z DELTA Pro, DELTA Max lub zestawami Power Kits jest o dużo bardziej efektywny niżeli rozwiązania alternatywne.

Oszczędza paliwo, formuje mniejszą ilość emisji i daje niemało wygody. Dzięki temu możesz naładować DELTA Max do pełna w 1,5 godziny lub DELTA Pro w 2,7 godziny. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych.

Gdy poziom naładowania akumulatora w DELTA Pro, DELTA Max albo kompletach zasilających spadnie do wcześniej ustalonego poziomu, samoczynnie włącza się inteligentny generator. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu, silnik wyłącza się, żeby uniknąć dodatkowych strat paliwa, emisji i hałasu.

Essentials działające w trakcie ładowania. Kiedy nastąpi przerwa w dostawie prądu, ważne jest, by zachować działanie podstawowych sprzętów. Inteligentny generator pozwala nie tylko na ponowne naładowanie elektrowni, ale także zezwala na jednoczesne zasilanie maszyn, zapewniając moc do 1800W*.

*Łączna moc prądu stałego i zmiennego wynosi 1600W w trybie LPG *Priorytetowo traktuje wyjście prądu zmiennego, gdy jest to konieczne, by utrzymać urządzenia w ruchu. Monitorowanie i kontrola w czasie rzeczywistym.

Po połączeniu przez Bluetooth albo WiFi, aplikacja otwiera cały świat możliwości. Ustaw poziom naładowania baterii dla automatycznego startu, kontroluj stopnie wyjściowe DC, zdalnie uruchamiaj lub zatrzymuj urządzenie oraz włączaj tryb Eco, a wszystko to przy pełnym pakiecie funkcji monitorowania i alarmów.

Z bliska? Użyj zaimplementowanego ekranu LCD, żeby sprawdzić wszystkie swoje atrybuty życiowe. *Ustawianie w interfejsie DELTA Pro, DELTA Max lub Power Kits APP Bezpieczeństwo typowo. Inteligentny generator (dwupaliwowy) sygnalizuje o tym, co się dzieje, dzięki detektorowi tlenku węgla, alertowi paliwa, alertowi oleju silnikowego, ochronie przed temperaturą, uniemożliwianiu przeciążeniu i wielu innym funkcjom.

Wszystkie te funkcje są wyraźnie widoczne dzięki wskaźnikom umieszczonym na urządzeniu i wszystkie (z wyjątkiem alarmu paliwowego) mogą spowodować samoczynne wyłączenie, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim akumulatorom.

Co jest w pudełku 1. Generator Smart (Dual Fuel) 2. Podręcznik użytkownika i karta gwarancyjna 3. Dodatkowy kabel do podłączenia akumulatora 4. Lejek do oleju 5. Śrubokręt 6. Gniazdo świecy zapłonowej 7.

Pręt rozłączający 8. Klucz dwuzakresowy 9. Wąż LPG