Extralink Agregat prądotwórczy egp-3000 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Extralink Agregat prądotwórczy egp-3000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1108.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Agregat prądotwórczy EXTRALINK EGP-3000
1108.50
ELECTRO.pl
Agregat prądotwórczy EXTRALINK EGP-3000
1299.99
Media Expert

Parametry

Producent:EXTRALINK
Kategoria:Agregaty

Opis

Twoje bezusterkowe źródło zasilania w przypadku przerwy w dostawie prądu

Specjalnie zaprojektowany, aby być jednym z najcenniejszych narzędzi w domu albo pracy. Dzięki mocy 3kW brak prądu nie będzie już problemem. Generatory benzynowe świetnie nadają się do zasilania wszelkiego rodzaju sprzętów, na kempingu lub w domu. Ten generator o mocy maksymalnej 3000W i mocy znamionowej 2800W pracuje do 11 godzin przy 100% obciążeniu! Generator benzynowy Extralink EGP-3000 stanie się bezusterkowym źródłem zasilania w przypadku awarii zasilania.

Generator z czterosuwowym silnikiem benzynowym

Benzynowy agregat prądotwórczy Extralink EGP-3000 wyposażony jest w kompaktowy 4-suwowy silnik OHV o obszerności 210 cm. Na panelu sterowania znajdują się dwa typowe gniazda 230 V. System łatwego rozruchu pozwala na prędkie uruchomienie silnika przy niewielkim wysiłku.

obszerniejszy zbiornik paliwa zapewnia dłuższy czas pracy

Generatory Extralink wyposażone są w powiększony stalowy zbiornik paliwa, który wydłuża czas pracy generatorów bez tankowania. Agregat jest w stanie pracować nieprzerwanie do 11 godzin. Im mniejsza moc, tym dłuższy będzie czas ciągłej pracy agregatu.

potężna konstrukcja i nieskomplikowany transport

Generator benzynowy wyekwipowany jest w solidną stalową ramę, która służy do ochrony generatora przed najróżniejszego rodzaju uszkodzeniami. Mocne koła i mocne uchwyty upraszczają transport generatora benzyny Extralink.

Funkcje oporne na awarie

Generator benzynowy Extralink EGP-3000 jest wyekwipowany w system zabezpieczający, który zapobiegnie awariom i zatrzyma generator benzynowy w sytuacji przeciążenia. W dodatku system ochrony nie pozwoli na uruchomienie silnika, gdy poziom oleju spadnie.

Kluczowe parametry agregatu prądotwórczego Extralink EGP-3000:

  • rodzaj paliwa: benzyna
  • Wysokiej jakości silnik z czystej miedzi
  • stabilny i wytrzymały
  • Czas pracy do 11 godzin
  • Trwała stalowa rama
  • objętość zbiornika 15L
  • Jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem silnik
  • Ręczny system uruchamiania
  • 1 faza