Agregat prądotwórczy Fogo F 3001 R generator promocja 2024

Cena2539.6
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Fogo
Kategoria:Agregaty

Opis

Specyfikacje technologiczne Agregatu prądotwórczego Fogo F 3001 R generator

Jesteśmy dumni, mogąc zaproponować Agregat prądotwórczy Fogo F 3001 R Rato generator, który łączy w sobie bezusterkowość i produktywność. Jego serce stanowi skuteczny silnik Rato, który podkreśla się niedoścignioną jakością i solidnością.

Pomoc w wyborze generatora

w sytuacji pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru stosownego urządzenia, nasz zespół konsultantów jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 533 323 226i skorzystaj z mistrzowskiego wsparcia.

Wyposażenie standardowe
  • Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 3001 R,
  • Funkcja regulacji napięcia (AVR),
  • Dwa gniazda 230 V 16 A,
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem,
  • czujnik poziomu oleju.
Wyposażenie w dodatku Płatne
  • Wąż do spalin,
  • Przyłącze węża do spalin,
  • Licznik motogodzin,
  • komplet serwisowy (filtr powietrza, świeca zapłonowa, olej silnikowy).
niezawodność agregatu prądotwórczego

W Agregacie prądotwórczym Fogo F 3001 R Rato generator zaimplementowano szanowany silnik firmy Rato, który spełnia najwyższe standardy jakości i bezawaryjności. Te silniki są znane na całym świecie z powodu swojej nieprzeciętnej efektywności i trwałości, choćby w najcięższych warunkach.

Pełen zestaw

Agregat prądotwórczy Fogo F 3001 R Rato generator jest zaopatrzony w dwa gniazda 230V 16[A], zabezpieczenie przeciążeniowe (bezpiecznik samoczynny), a także czujnik poziomu oleju, co zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort stosowania.

rozszerzenie gwarancji

producent Fogo proponuje roczną gwarancję dla Agregatu prądotwórczego F 3001 R. W celu jej utrzymania, należy regularnie korzystać z przeglądów w autoryzowanych punktach serwisowych, co musi być potwierdzone w karcie gwarancyjnej.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli po przeczytaniu tego opisu nadal masz pytania dotyczące Agregatu prądotwórczego Fogo F 3001 R Rato generator, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem 533 323 226. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, która najlepiej spełni Twoje zapotrzebowania.