Agregat prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE generator promocja 2023

Cena9675.2
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Fogo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat Prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE Generator: Moc i bezusterkowość w jednym urządzeniu

Agregat Prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE to potężne urządzenie, które łączy w sobie produktywność, moc i odporność. Zaprojektowany do pracy w najistotniej wymagających warunkach, ten model oferowany u nas zagwarantuje bezusterkowe zasilanie, gdziekolwiek go potrzebujesz.

Jeżeli masz pytania albo wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.

potężny silnik spalinowy Honda GX390

zagwarantuje Ci nieprzerwane zasilanie w trakcie wszystkich prac domowych, a także w rolnictwie, ogrodnictwie czy przemyśle. Ten czterosuwowy silnik benzynowy to serce Agregatu Prądotwórczego Fogo FH 9000 TRE, który daje maksymalną moc 8,5kVA przy sile 400V i 5kW przy jednej fazie 230V.

AVR - stabilizator napięcia przy zmiennym obciążeniu

Przemyślane technologie agregatu, jak stabilizator napięcia AVR, adekwatne warunki do pracy maszyn elektrycznych, choćby przy zmiennym obciążeniu. Z Agregatem Prądotwórczym Fogo FH 9000 TRE masz pewność, iż Twoje urządzenia są zawsze bezpieczne.

Pojemny zbiornik paliwa

Agregat prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE ma 45-litrowy zbiornik paliwa, który pozwala na nieustanną pracę do 16,7 godziny. Przeprojektowany z myślą o długookresowym działaniu, ten agregat jest genialny do każdego zadania, które wymaga bezustannego zasilania.

Rozruch elektryczny z kluczyka

Urządzenie ma rozruch elektryczny z kluczyka, który nieskomplikowane uruchomienie agregatu. Wprowadza to prostotę i wygodę w trakcie korzystania z naszego Agregatu Prądotwórczego Fogo FH 9000 TRE.

Przykładowe wykorzystania

Fogo FH9000 TRE jest nadzwyczajnym wyborem dla wielu rozmaitych aplikacji. Stanie na wysokości zadania przy zasilaniu elektronarzędzi, urządzeń elektrycznych, pomp, oświetlenia czy pieców elektrycznych. Jeżeli masz pytania dotyczące zastosowań tego agregatu, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.

Agregat prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE: solidne urządzenie dla profesjonalistów

Wszystko to sprawia, że Agregat Prądotwórczy Fogo FH 9000 TRE to znakomite urządzenie dla profesjonalistów szukających niezawodnego źródła zasilania. Zapewnij sobie pewność i moc, której Ci potrzeba, z Agregatem Prądotwórczym Fogo FH 9000 TRE.