Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator promocja 2023

Cena12861.2
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Fogo
Kategoria:Agregaty

Opis

Specyfikacja techniczna Agregatu prądotwórczego Fogo FV 10001 TRE generator

konkretna i niezawodna jednostka kreująca prąd - Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator. Urządzenie znamionuje się maksymalną mocą prądu wynoszącą 9,5kW oraz mocą znamionową 8,6kW. Został zaopatrzony w silnik B&S Vanguard, z bezusterkowym rozruchem elektrycznym. Urządzenie to duży zbiornik paliwa o objętości 19 litrów, co gwarantuje długie i stabilne działanie. Przy masie wynoszącej nieco ponad 130 kg, jest to solidna kompozycja. W dodatku, urządzenie ma układ stabilizacji napięcia AVR, który umożliwia podłączenie maszyn elektronicznych wymagających stabilnych parametrów prądu.

Porady i wsparcie

Wybierając Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator, mogą pojawić się dodatkowe pytania. Dlatego również zapewniamy fachową konsultację, podczas której nasi eksperci pomogą odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące urządzenia. Prosimy o kontakt pod numerem 531 555 161.

Wyposażenie Podstawowe
 • Agregat prądotwórczy jednofazowy FV 10001 TRE,
 • Akumulator,
 • Gniazdo 230 V, 16 A,
 • Gniazdo 230 V, 63 A,
 • Licznik motogodzin,
 • Zabezpieczenie przed przeciążeniem,
 • Tłumik z przyłączem węża do spalin,
 • AVR,
 • detektor ciśnienia oleju.
Wyposażenie dodatkowo Płatne
 • Wąż do spalin,
 • zestaw transportowy,
 • zestaw serwisowy (filtr powietrza, świece zapłonowa, olej silnikowy).
dostosowanie do różnorodnych potrzeb

Proponowany u nas Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator jest wspaniałym rozwiązaniem dla sprzętów wymagających ustabilizowanych parametrów prądu. Znakomicie sprawdza się przy zasilaniu zgrzewarek, spawarek, sprzętu RTV, komputerów, UPSów, czy innych urządzeń, które wymagają stabilnej mocy prądu.

Co znajduje się w składzie Fogo FV 10001 TRE

typowy komplet urządzenia obejmuje szereg funkcjonalnych i potrzebnych funkcji. Są to m.in. Gniazda 230 V 16 A i 230 V 63 A, sensor poziomu oleju, wyłącznik termiczny, tłumik z przyłączem węża do spalin, licznik motogodzin, regulator napięcia AVR i rozrusznik elektryczny z akumulatorem. Wszystkie te komponenty bezawaryjne i efektywne działanie urządzenia.

Różnice między modelami

Fogo FV 10001 TRE, podobnie jak model FV 10001TE, to jednofazowy agregat prądotwórczy. Zbudowany na dwucylindrowym silniku Briggs & Stratton VANGUARD, różni się od modelu FV10001TE prądnicą, która w modelu FV10001TRE ma stabilizację napięcia AVR. Wśród standardowych elementów znajduje się akumulator rozruchowy, jednofazowe gniazdo pełnego odbioru mocy o prądzie 63A, zabezpieczenie przeciążeniowe, czy czujka ciśnienia oleju. Dodatkowo, w standardzie instalowany jest licznik czasu pracy i tłumik z przyłączem do węża spalinowego.

Autonomia i sprawność

Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE zwiększony zbiornik paliwa, co zagwarantuje długą i nieskrępowaną pracę urządzenia. Jest to urządzenie odpalane elektrycznie z rozrusznika i mające AVR. Przy spalaniu 4l/h przy obciążeniu 65%, 45 litrowy zbiornik paliwa zezwala na długą i niezakłóconą pracę urządzenia.

Stabilność i siła

Oferowany u nas Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator, zamknięty w mocnej ramie, to konkretna i stabilna konstrukcja. Obfita jednofazowa moc tego generatora znajduje użycie w wielu wyspecjalizowanych aplikacjach, np. Wielkie i potężne odbiorniki jednofazowe. Dzięki sprawnej stabilizacji napięcia AVR, urządzenie to można bez obaw używać do zasilania bardziej wymagających odbiorników jednofazowych.

Podsumowanie i kontakt

Agregat prądotwórczy Fogo FV 10001 TRE generator to konkretne, efektywne i bezawaryjne urządzenie, które pomoże sprostać rozmaitym wyzwaniom związanym z dostawą stabilnego prądu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie lub masz jakiekolwiek pytania, nasz doradca jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer 531 555 161.