Agregat prądotwórczy Fogo FV 20000 TE generator, A542-275FD promocja 2023

Cena19733.85
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Fogo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat Prądotwórczy Fogo FV 20000 TE

Proponowany u nas Agregat prądotwórczy Fogo FV 20000 TE to niezawodne urządzenie, które wspaniale spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie bezawaryjność i skuteczność są najważniejsze. Wyposażony w silnik Briggs&Stratton, ten generator prądu oferuje niezrównane możliwości dla najszczególniej wymagających zastosowań.

Zakup optymalnego agregatu może rodzić pytania. Dlatego dla naszych klientów przystępny jest doradca, z którym można skontaktować się pod numerem 531 555 161. Nasi doradcy ochoczo odpowiedzą na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością i obsługą urządzenia.

typowe wyposażenie
  • 1 gniazdo 16A - 230V,
  • 1 gniazdo 32A - 400V,
  • sensor ciśnienia oleju,
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe,
  • Licznik motogodzin,
  • Rozrusznik elektryczny z akumulatorem,
  • Tłumik z przyłączem węża do spalin.
detale techniczne

Urządzenie dostarcza moc maksymalną 19,5kVA przy sile 400V, a także 8kW przy jednej fazie 230V. Urządzenie charakteryzuje wytrzymałość, bezusterkowość oraz wyjątkowa produktywność. Trójfazowy, mobilny agregat prądotwórczy z silnikiem B&S Vanguard, wyśmienicie pasuje do zasilania najróżniejszych urządzeń, które wymagają chwilowej pokaźniejszej mocy, a nie oczekują niezwykle zrównoważonych parametrów prądu. Rozruch elektryczny z kluczyka oraz obfity zbiornik paliwa o obszerności 45 litrów, powodują, iż obsługa urządzenia jest bardzo prosta i komfortowa.

dopełniające funkcje

Fogo FV 20000 TE jest agregatem prądotwórczym, który jest użytkowany nie tylko w budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie, ale także w przemyśle i do wszystkich prac domowych, niezwykle tam, gdzie brakuje prądu. Dzięki swojej wadze 180kg, urządzenie to jest konkretne, proste do przenoszenia i przechowywania.

Zapraszamy do kontaktu

Agregat prądotwórczy Fogo FV 20000 TE jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają bezusterkowego, produktywnego i nieskomplikowanego do obsługi urządzenia. Jego skuteczność, bezusterkowość, a także zaawansowane funkcje powodują, iż jest idealnym wyborem dla szerokiego zakresu zastosowań, równocześnie profesjonalnych, jak i domowych.

Jesteśmy przekonani,wybór oferowanego u nas Agregatu prądotwórczego Fogo FV 20000 TE przyniesie niemało korzyści i zadowolenia z stosowania. Jeżeli Ci potrzeba dodatkowych informacji, nasz doradca jest do Twojej dyspozycji pod numerem 531 555 161. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.