Agregat prądotwórczy, generator wm 7000e jednofazowy 7 kw - elektryczny rozruch marki Holida promocja 2023

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:HOLIDA
Kategoria:Agregaty

Opis

Prezentacja Agregatu Prądotwórczego Holida WM 7000E

Poszukujesz bezawaryjnego rozwiązania gwarantującego stałe zasilanie w każdych warunkach? proponujemy generator Holida WM 7000E, który zapewni Ci niezależność energetyczną. Urządzenie zostało zaopatrzone w jednofazowy generator o mocy maksymalnej 7 kW, co umożliwia obsługę różnego sprzętu. Co więcej, agregat posiada miedziane uzwojenie prądnicy, zapewniające nieprzeciętną przewodność i wydajność.

cechy technologiczne:

Silnik czterosuwowy, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem z czujnikiem oleju zagwarantuje bezawaryjną pracę, a pojemność silnika wynosi 420cm z mocą 16 KM / 3,600 rpm. Napięcie agregatu wynosi 230V/12V, gwarantując obszerny zakres zastosowań. Moc nominalna i maksymalna wynosi adekwatnie 6,5kW i 7kW.

Bezpieczeństwo i Komfort wykorzystywania

Holida WM 7000E zaopatrzony jest w system AVR (stabilizator napięcia przy zmiennym obciążeniu), a także rozruch elektryczny z kluczyka, co podwyższa komfort wykorzystywania. Objętość baku wynosi 25L, umożliwiając długotrwałą pracę bez konieczności dobierania paliwa. Natomiast poziom hałasu nie przekracza 97 dB, co jest wynikiem wykorzystania innowacyjnych technologii tłumiących dźwięk. Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 533 323 226 by dowiedzieć się więcej.

prosty do przenoszenia i wszechstronny

Agregat prądotwórczy Holida WM 7000E z elektrycznym rozruchem jest urządzeniem o wadze 95 kg,zaopatrzonym w komplet transportowy. Co więcej, jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają bezusterkowego źródła prądu w rolnictwie, budownictwie, ogrodnictwie czy przy pracach domowych. Dlatego generator jest nie tylko wydajnym, ale także ergonomicznym urządzeniem, nieprzeciętnym do wszystkiego rodzaju zastosowań, równocześnie na otwartej przestrzeni, jak i we wnętrzu pomieszczeń.

Podsumowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy agregat prądotwórczy, generator Holida WM 7000E jednofazowy 7 kW - elektryczny rozruch. To konkretne, niezawodne i wydajne urządzenie, które umożliwi Ci realizację wielu projektów bez obaw o dostęp do prądu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo wątpliwości, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 533 323 226. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!