Agregat prądotwórczy, generator HOLIDA WM3000E 3 kW rozruch elektryczny, 4B18-9122C promocja 2023

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:HOLIDA
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy - niezawodne zasilanie pod ręką

Generator HOLIDA WM3000E 3 kW z rozruchem elektrycznym to odpowiedź na wszystkie Twoje zapotrzebowania zasilania. Bez względu na to, czy poszukujesz niezawodnego źródła zasilania awaryjnego dla domu, czy niezastąpionego narzędzia do prac budowlanych, rolniczych, ogrodniczych czy przemysłowych - nasz agregat prądotwórczy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeżeli Ci trzeba wsparcia przy wyborze agregatu prądotwórczego, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń pod numer 531 555 161 i skorzystaj z mistrzowskiej porady.

Dodatki GRATIS

Do każdego zakupionego u nas generatora HOLIDA WM3000E 3 kW z rozruchem elektrycznym dodajemy pakiet transportowy, dwie wtyczki na 230V, lejek do oleju, klucz do świec i śrubokręt - wszystko to bez dodatkowych kosztów.

Wysoka jakość dla najistotniej wymagających

Wszystkie agregaty prądotwórcze oferowane u nas są wyekwipowane w 100% miedziane uzwojenie prądnicy oraz system AVR - stabilizator napięcia przy zmiennym obciążeniu. Taka budowa zapewnia nie tylko wysoką efektywność,na ogół długą żywotność urządzenia. Ponadto, poziom hałasu naszego agregatu prądotwórczego wynosi jedynie 97 dB, co powoduje, że jest jednym z najcichszych na rynku.

Właściwy wybór to podstawa

wybór stosownego agregatu prądotwórczego może rodzić pytania, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, jakie są Twoje zapotrzebowania, możemy pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nami pod numerem 531 555 161 i skorzystaj z wiedzy naszych doradców.