Agregat prądotwórczy, generator wm3200 3,2 kw marki Holida promocja 2023

Cena1899.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:HOLIDA
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy HOLIDA WM3200 3,2 kW: solidność i bezawaryjność

Ponieważ wiemy,bezusterkowe źródło zasilania to klucz do sukcesu wielu przedsięwzięć, z dumą demonstrujemy Agregat prądotwórczy, generator HOLIDA WM3200 3,2 kW. Wyekwipowany w silnik spalinowy, czterosuwowy o mocy 7KM, agregat ten gwarantuje bezustanne i jednostajne zasilanie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Jest to urządzenie jednofazowe o mocy maksymalnej 3,2 kW, które z powodzeniem poradzi sobie w każdych okolicznościach.

Doradztwo techniczne

Jeżeli masz pytania odnośnie doboru stosownego urządzenia, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz doświadczony doradca jest do Twojej dyspozycji pod numerem 531 555 161. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy złączyć urządzenie do Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości akcesoria w pakiecie

oferujemy także pakiet transportowy, który nieskomplikowane przemieszczanie agregatu. W komplecie otrzymasz również wtyczki na 230V (x2), lejek do oleju, klucz do świec, a także śrubokręt, które pomogą Ci w utrzymaniu urządzenia w genialnym stanie.

bezusterkowe źródło mocy

Agregat jest wyekwipowany w system AVR, czyli stabilizator napięcia przy zmiennym obciążeniu. To technika zapewniająca stałe napięcie bez względu na obciążenie, dzięki temu możesz być pewny, iż agregat poradzi sobie z każdym zadaniem. 100% miedziane uzwojenie prądnicy zapewnia długookresowe i zrównoważone działanie urządzenia.

Uniwersalność zastosowania

Agregat prądotwórczy HOLIDA WM3200 3,2 kW jest znakomitym rozwiązaniem jako awaryjne zasilanie domu,też sprawdzi się w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, a także przemyśle. Jego uniwersalność powoduje, że jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie brakuje prądu.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz dowiedzieć się więcej o Agregacie prądotwórczym, generatorze HOLIDA WM3200 3,2 kW, skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony doradca jest przystępny pod numerem 531 555 161 i z ochotą odpowie na wszystkie Twoje pytania. Czekamy na Ciebie!