Agregat prądotwórczy, generator WACKER NEUSON MG3 promocja 2023

Cena3143.88
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy WACKER NEUSON MG3 - połączenie wytrzymałości i ekonomii

demonstrujemy Agregat prądotwórczy, generator WACKER NEUSON MG3 – urządzenie łączące w sobie funkcjonalność i oszczędność z bezkompromisową trwałością. Projektowany z myślą o pełnej adaptacji do przeróżnych warunków pracy, generator nie tylko dostarcza niezawodnej energii przez długie godziny pracy, lecz także zapewnia unikatową skuteczność. Nadzwyczajnie sprawdza się w wykorzystaniach budowlanych, przemysłowych, handlowych, domowych, a także rolniczych.

Specjalistyczne wsparcie przy wyborze agregatu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji technicznej lub zastosowań Agregatu prądotwórczego, generatora WACKER NEUSON MG3, nasz doradca jest dostępny pod numerem 533 323 226. Proponujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także mistrzowską pomoc w dobraniu nieprzeciętnego urządzenia do solidnych potrzeb.

unikatowe atrybuty i atuty Agregatu prądotwórczego, generatora WACKER NEUSON MG3

WACKER NEUSON MG3 to generator o oryginalnej konstrukcji zbiornika, który za sprawą specjalnych przetłoczeń zapewnia obszerniejszą solidność, bezpieczeństwo i bezawaryjność pracy. Zaopatrzony w czterosuwowy silnik benzynowy, dostarcza niezawodnej mocy, a jego stalowe osłony bronią urządzenie przed ciężkimi warunkami pracy na placu budowy. Wytrzymała rama rurowa oraz amortyzatory najwyższej klasy minimalizują drgania i wydłużają żywotność maszyny. Na dodatek, urządzenie zaopatrzone jest w cyfrowy wyświetlacz napięcia, częstotliwości i czasu oraz opcjonalny pakiet kół z pełnymi oponami.

zawsze gotowy do pracy

Wszystkie produkty serii M-Series, do których należy prezentowany generator, znamionują się niezawodnością, wydajnością i wydajnością. Gotowe do działania w każdej sytuacji, spełniają najwyższe standardy w zakresie skuteczności i funkcjonalności.

Moc i wytrzymałość

kolekcja M-Series zasługuje na uwagę ze względu na długie cykle eksploatacji, wyjątkowo praktyczną konstrukcję i niskie wymagania konserwacyjne. To synonim niezawodności i wytrzymałości, co przekłada się na satysfakcję z użytkowania na długie lata.

potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

nakłaniamy do skorzystania z fachowej porady naszego specjalisty. Bez względu na to, czy masz pytania dotyczące naszej oferty, czy Ci potrzeba pomocy w wyborze urządzenia, jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Zadzwoń na numer 533 323 226 i skorzystaj z naszej wiedzy, a także doświadczenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.