Agregat prądotwórczy, generator WACKER NEUSON MG7, 875 promocja 2023

Cena7084.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Agregaty

Opis

Wysokiej Klasy Agregat Prądotwórczy Wacker Neuson MG7

oferujemy Agregat prądotwórczy, generator WACKER NEUSON MG7, który jest doskonałym połączeniem ekonomii i wytrzymałości. Ta przenośna jednostka została zaprojektowana, by zaspokoić potrzeby najróżniejszych miejsc pracy, zapewniając bezawaryjną pracę poprzez długie godziny i wyśmienitą efektywność. Genialnie spełni oczekiwania w sektorach budowlanym, przemysłowym, handlowym, domowym i rolniczym.

Wsparcie mistrzowskiego Doradcy

szanując wysokie standardy obsługi klienta, zapewniamy możliwość konsultacji z naszym doradcą. Jeśli masz pytania albo Ci potrzeba pomocy przy wyborze, nasz specjalista jest dostępny pod numerem 533 323 226.

atuty oferowanego Agregatu

Urządzenie charakteryzuje się unikalną konstrukcją zbiornika paliwa, która zwiększa bezpieczeństwo i łatwość obsługi, choćby na pochyłym terenie. Bezusterkowy czterosuwowy silnik benzynowy, który dostarcza konsekwentną moc, a jego otaczająca stalowa rama zabezpiecza urządzenie w najtrudniejszych warunkach pracy. Dla łatwości transportu, urządzenie wyposażone jest w koła i składane uchwyty. Cyfrowy ekran napięcia, częstotliwości i czasu pracy zapewnia skrupulatność i komfort obsługi.

Gotowość do Pracy

Wszystkie nasze produkty z linii M-Series są za każdym razem gotowe do działania. Wyróżniają się one niezawodnością, wydajnością i sprawnością.

Moc

seria M-Series znamionuje się długim okresem stosowania, wyjątkowo użyteczną konstrukcją oraz niskimi wymaganiami konserwacyjnymi.

bezusterkowość

kolekcja M-Series proponuje silne, niezawodne produkty do wielu zastosowań, które jednocześnie zapewniają pełne bezpieczeństwo.

dostępność Doradcy

Chcielibyśmy przypomnieć, iż jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych produktów, nasi specjaliści są za każdym razem gotowi do pomocy. Możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem 533 323 226.