Agregat prądotwórczy inwerterowy Daewoo GDA 2500Si 2kW, A19F-36274 promocja 2023

Cena3499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

dane o Agregacie prądotwórczym inwerterowym Daewoo GDA 2500Si 2kW

Agregat prądotwórczy inwerterowy Daewoo GDA 2500Si 2kW to gwarancja dostępu do prądu o mocy maksymalnej 2kW, gdziekolwiek go Ci trzeba. Eksponując się swoją kompaktowością i wagą zaledwie 21kg, przystępne przenoszenie i przechowywanie. Ta cicha jednostka na pewno nie zakłóci Twojego dnia, w trakcie gdy zapewni Ci bezusterkowe źródło energii.

Nasz zespół doradców jest do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami pod numerem 531 555 161 - jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Uniwersalne użycie Agregatu prądotwórczego inwertorowego Daewoo GDA 2500Si 2kW

Agregat prądotwórczy inwerterowy Daewoo GDA 2500Si 2kW jest znakomitym wyborem niezależnie od Twojej dziedziny. Czy to budownictwo, rolnictwo, ogrodnictwo, czy prace domowe - ten agregat zapewni Ci prąd, kiedy go najistotniej Ci potrzeba.

Gwarancja dla Ciebie i Twojego agregatu

Dbając o swoich klientów, marka Daewoo oferuje 12 miesięczną gwarancję dla firm, a także wydłużoną, 36-miesięczną gwarancję dla osób prywatnych po rejestracji produktu. Jeżeli masz pytania dotyczące procesu rejestracji skontaktuj się z nami! by uzyskać przedłużoną gwarancję klient musi zarejestrować towar w ciągu 30 dni od jego zakupu.

Zapraszamy do kontaktu

W razie jakichkolwiek pytań, jednocześnie przed, jak i po zakupie Agregatu prądotwórczego inwertorowego Daewoo GDA 2500Si 2kW, nasz zespół doradców jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod numerem 531 555 161 - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.