Agregat prądotwórczy inwertorowy gda 4500sei 3,8kw marki Daewoo promocja 2023

Cena5999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat Prądotwórczy Daewoo GDA 4500SEi 3,8kW – postępowość, bezusterkowość, wygoda

Prezentowany tutaj Agregat prądotwórczy inwertorowy Daewoo GDA 4500SEi 3,8kW, wyróżnia się nie tylko najwyższymi standardami jakości,dodatkowo zaawansowaną technologią inwerterową. Ta progresywna funkcja zezwala na bezpieczne podłączenie wrażliwych maszyn elektronicznych, takich jak komputery, pompy i grzejniki, bez obawy o ich zniszczenie. Troszcząc się o komfort wykorzystywania, agregat cechuje się niewielkim poziemem hałasu i wibracji.

Opcje doradztwa dla Klientów

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasz doradca jest przystępny pod numerem 531 555 161 chętnie udzieli Ci wszystkich potrzebnych danych i pomoże w wyborze urządzenia.

Kluczowe zalety

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4500SEi 3,8kW jest wyekwipowany w podstawowe kontrolki, które informują o stanie pracy urządzenia. Dodatkowym atutem jest miedziane uzwojenie prądnicy, które zapewnia wyższą efektywność i trwałość. Dzięki uproszczonej konstrukcji i obsłudze korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo proste, a zaimplementowane koła i uchwyty usprawniają transport.

standardowe Wyposażenie
  • Agregat prądotwórczy jednofazowy GDA 4500SEi,
  • 2x gniazdo 230 V 16 А,
  • 2x gniazdo USB 5 V 2,4 A,
  • Akumulator,
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem,
  • Przedni i tylni uchwyt usprawniające transport,
  • 4x koło transportowe z blokadą.
Przedłużona Gwarancja

oferuje przedłużenie gwarancji do 3 lat. Żeby skorzystać z tej możliwości, wystarczy zarejestrować swój towar w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie producenta.

Konsultacje

w sytuacji jakichkolwiek pytań albo wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Proponujemy mistrzowskie doradztwo dostępne pod numerem 531 555 161. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by dokonać najkorzystniejszego wyboru dla swoich potrzeb.