Agregat prądotwórczy inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW promocja 2024

Cena2799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy inwerterowy DAEWOO GDA 4600i - Doskonałość Innowacji Zarządzanie energią na wyższym poziomie

oferujemy Agregat prądotwórczy inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW - progresywne urządzenie oferujące pełne spektrum możliwości w zakresie generowania energii elektrycznej. Proponuje maksymalną moc 3,5kW, utrzymaną przy niedużej wadze urządzenia - jedynie 34 kg. Towar nie tylko spełnia, lecz wręcz przewyższa wszystkie standardy bezpieczeństwa i jakości, dzięki temu jest świetnym wyborem dla delikatnej elektroniki.

Gwarancja

proponuje 12-miesięczną gwarancję dla firm i 36-miesięczną gwarancję dla osób prywatnych po rejestracji produktu na stronie producenta. Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie całego okresu gwarancji dlatego w razie pytań zadzwoń do nas na numer 531 555 161!

Kompletny komplet, gotowy do działania

Do Agregatu prądotwórczego inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW dołączamy Olej silnikowy Briggs&Stratton 0,6l x 1 gratis! dzięki czemu jesteś gotowy do działania od razu po otrzymaniu produktu.

Wszędzie tam, gdzie Ci trzeba mocy

Zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie zastosowań, Agregat prądotwórczy inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW genialnie sprawdza się w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i wszystkiego rodzaju pracach domowych. Jest niezastąpiony tam, gdzie brakuje prądu.

Specyfikacja, która mówi sama za siebie

Za siłę urządzenia odpowiada bezawaryjny silnik czterosuwowy DAEWOO Euro 5. Posiada wskaźnik napięcia i zabezpieczenie przeciążeniowe. Detektor poziomu oleju dba o dobre funkcjonowanie silnika, a niski poziom hałasu i wibracji rozszerza komfort stosowania. Za skuteczność energetyczną odpowiada technika inwerterowa oraz 100% miedziana prądnica. Zaopatrzony w metalowy zbiornik paliwa, jest ewidentnie bardziej wytrzymały i trwały.

Dostęp do wsparcia technicznego

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji albo wykorzystywania Agregatu prądotwórczego inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161. Zapewniamy fachowe porady i wsparcie, by pomóc Ci jak najlepiej użyć możliwości oferowanego u nas produktu.

szybki rozruch i bezpieczeństwo

wyekwipowany w system szybkiego rozruchu, Agregat prądotwórczy inwerterowy DAEWOO GDA 4600i 3,5kW jest gotowy do pracy w każdej chwili. Dodatkowo, wyekwipowany jest w zabezpieczenie przeciążeniowe, które broni urządzenie podczas intensywnej pracy, gwarantując jego długą żywotność.

za każdym razem gotowi do pomocy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, żeby odpowiedzieć na wszelkie pytania i służyć pomocą. Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161 - za każdym razem jesteśmy gotowi pomóc.