Agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i 1,8kW walizka promocja 2023

Cena2999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Lifan
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i 1,8kW walizka - doskonałość technologii

Agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i to nowoczesne technologicznie urządzenie, zaprojektowane z myślą o trafnym zaspokajaniu potrzeb energetycznych. To potężny generator o maksymalnej mocy 1,8 kW, który przy wadze wynoszącej jedynie 21 kg łączy niezwykłą moc z mobilnością. Produktywność spotyka wygodę.

Wysoki standard obsługi

Dla wszelkich pytań i konsultacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasz doradca jest przystępny pod numerem: 531 555 161, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością i obsługą Agregatu prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i.

Przemyślana kompozycja

Urządzenie jest szczególnie ciche, dzięki temu jego praca nie zakłóci żadnej czynności, nawet tych wymagających skupienia. Kompaktowe rozmiary agregatu Lifan 2000i pozwalają na jego nietrudne przechowywanie i transport, a prosta obsługa zapewnia, iż każdy będzie mógł z niego skorzystać bez najmniejszego problemu.

wykorzystanie i uniwersalność

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem producenta budowlanej, rolnikiem, ogrodnikiem, czy domowym majsterkowiczem, agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i wynajdzie wykorzystanie w każdej sytuacji. To rewelacyjne rozwiązanie na wszelkiego typu prace domowe, na budowie, w rolnictwie, ogrodnictwie czy przemyśle - wszędzie tam, gdzie niezbędny jest niezawodny i wydajny dostęp do energii.

zaawansowane funkcje

Proponowany u nas Agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i zaopatrzony jest w dwa wyjścia USB, umożliwiające podłączenie najistotniej wymagających sprzętów. Dodatkowo, dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej mocy, istnieje możliwość połączenia równoległego, co pozwala zwiększyć efektywność urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy przekonani, iż proponowany u nas Agregat prądotwórczy inwerterowy Lifan 2000i 1,8kW walizka, spełni Państwa kryteria. Gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo technologiczne. Nakłaniamy do kontaktu pod numerem 531 555 161 w przypadku jakichkolwiek pytań.