Agregat prądotwórczy na gaz gda 7500dfe 6,5kw avr 15km marki Daewoo promocja 2023

Cena6199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:daewoo
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy na gaz DAEWOO GDA 7500DFE 6,5kW AVR 15KM – skuteczność i bezusterkowość na wyciągnięcie ręki

Proponowany u nas agregat prądotwórczy na gaz DAEWOO GDA 7500DFE to mocne urządzenie oferujące mocy maksymalnej do 6,5 kW i znamionowej do 6 kW. Zasilany jest poprzez silnik spalinowy, czterosuwowy DAEWOO o mocy 15KM, zapewniający nieprzeciętną wydajność i wytrzymałość. Akcentuje się on progresywnym systemem AVR, stabilizującym napięcie przy zmiennym obciążeniu, oraz komfortowym rozruchem elektrycznym z kluczyka. Nieprzeciętny do zastosowań w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i wszelkich pracach domowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasz doradca jest dostępny pod numerem 531 555 161.

Wybieranie stosownego rodzaju urządzenia może rodzić pytania. Jeśli Ci potrzeba uzupełniającej pomocy, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.

Do agregatu dołączamy 2 x Olej silnikowy Briggs&Stratton 0,6l gratis!

technika Dual Fuel – Oszczędność i ekologia

Urządzenie charakteryzuje się technologią Dual Fuel, umożliwiającą korzystanie z ciekłej mieszanki gazu propan/butan jako alternatywne źródło zasilania. Dzięki czemu gaz jest prawie całkowicie utleniany w komorze spalania silnika, minimalizując emisję toksycznych spalin i zwiększając żywotność silnika choćby 1,5-krotnie. To nie tylko korzyść dla środowiska, lecz także oszczędność na kosztach eksploatacji agregatu, która wynosi od 50 do 65% w kontraście do agregatu benzynowego.

Wysokiej klasy funkcjonalność

Urządzenie oferowane u nas nie tylko gwarantuje wyjątkową efektywność, lecz także posiada szereg funkcji gwarantujących najwyższy poziom użytkowania. Wyekwipowany jest w wielofunkcyjny ekran, zabezpieczenie przeciążeniowe, czujnik poziomu oleju oraz ma niski poziom hałasu i wibracji. Wytrzymała rama i 100% miedziane uzwojenie prądnicy gwarantują długą żywotność, a możliwość zamontowania zestawu transportowego dodaje mobilności. Na dodatek urządzenie posiada wyjście 12V, umożliwiając podłączenie dodatkowych urządzeń.

Gwarancja i serwis

Gwarancja na markę wynosi 12 miesięcy, natomiast na osobę prywatną 36 miesięcy po rejestracji artykułu na stronie. Za każdym razem dbamy o to, by zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi techników, proponujemy prędki i sprawny serwis, jednocześnie w okresie gwarancji, jak i po jej upływie.