Agregat prądotwórczy PEZAL PGG3100E 3,3kW 7KM elektryczny rozruch promocja 2023

Cena2085.28
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Pezal
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat Prądotwórczy PEZAL PGG3100E 3,3kW 7KM - solidna moc w niewielkim rozmiarze

Proponowane u nas Agregat Prądotwórczy PEZAL PGG3100E to urządzenie jednofazowe o mocy maksymalnej 3.3 kVA / 3.3 kW. Siła tego urządzenia to efekt pracy bezawaryjnego, benzynowego silnika, którego długowieczność gwarantuje mnóstwo lat pracy bez usterek.

skuteczność i komfort wykorzystywania

Agregat nowoczesny rozruch elektryczny, który stanowczo ułatwia uruchomienie urządzenia. Wibroizolacja, kolejna cecha charakterystyczna, skutecznie tłumi drgania urządzenia, co wyraźnie wpływa na jego żywotność, a także komfort użytkowania. Dodatkowo, pojemny zbiornik paliwa gwarantuje wydłużony czas pracy bez konieczności częstego dolewania paliwa. W razie jakichkolwiek pytań, nakłaniamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem 531 555 161.

Do zestawu dołączamy 0,6 oleju briggs&stratton na rozruch!

Bezpieczeństwo i wytrzymałość

W Agregacie PEZAL PGG3100E, technologia idzie w parze z bezpieczeństwem. Został on wyekwipowany w system stabilizacji napięcia AVR, który sprawnie likwiduje wahania napięcia, gwarantując jednostajne i bezpieczne zasilanie. Co więcej, potężna i zwarta pokrywa agregatu chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami, jednocześnie usprawniając jego transport.

PEZAL PGG3100E - pewność jakości

Ten model agregatu prądotwórczego, pochodzący od cenionej polskiej marki PEZAL, jest wyekwipowany w czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 7KM. Charakteryzuje się on wyjątkowo niskim spalaniem – tylko 1,5l/h przy maksymalnym obciążeniu. Jest to dowód na wysoką sprawność urządzenia, jednocześnie wpływający na oszczędność eksploatacji.

Wszechstronne użycie

Proponowany u nas Agregat Prądotwórczy PEZAL PGG3100E jest uniwersalnym narzędziem, które znajduje wykorzystanie w wielu dziedzinach. Można go zastosować zarówno w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, jak i w przemyśle. Doskonale stanie na wysokości zadania przy wszystkich pracach domowych, a także wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zasilania prądem. Na koniec, namawiamy do skontaktowania się z naszym doradcą, który jest przystępny pod numerem 531 555 161.