Agregat prądotwórczy Pezal PGG8000X 6,5kW, BF1D-50509 promocja 2023

Cena4073.97
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Pezal
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy Pezal PGG8000X 6,5kW – technologiczne atuty

Agregat prądotwórczy Pezal PGG8000X 6,5kW proponuje specyficzne połączenie skuteczności, bezawaryjności i trwałości. Wyróżnia go solidna i kompaktowa budowa, która upraszcza transport i zwiększa ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami. Jego silnik benzynowy to synonim wieloletniej niezawodnej pracy, co przekłada się na długotrwałe oszczędności.

przystępność Konsultacji

Jest to artykuł o najwyższej jakości, a jednak może się zdarzyć, iż pojawią się pytania dotyczące jego wyboru albo eksploatacji. W takim przypadku oferujemy dostęp do naszego doradcy pod numerem 531 555 161 – gotowego do udzielenia niezbędnych danych i doradztwa.

System Stabilizacji Napięcia AVR

System stabilizacji napięcia AVR w agregacie Pezal PGG8000X 6,5kW likwiduje ewentualne wahania napięcia, które mogą wystąpić podczas wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki czemu jest w stanie bezpiecznie zasilać wszystkie urządzenia, a równocześnie minimalizować ryzyko uszkodzeń związanych z napięciem.

objętość i Wibroizolacja

Pezal PGG8000X 6,5kW zaopatrzony jest w pojemny zbiornik paliwa, co powiększa jego czas pracy bez konieczności częstego dozowania paliwa. Na dodatek, progresywna technika wibroizolacji produktywnie tłumi drgania urządzenia, co przyczynia się do wydłużenia jego żywotności i zagwarantuje komfort podczas eksploatacji.

atesty i Dyrektywy Europejskie

Oferowany przez nas agregat prądotwórczy Pezal PGG8000X 6,5kW posiada wymagane dokumenty potwierdzające jego zgodność ze standardami jakości. W dodatku, spełnia on wszystkie obowiązujące dyrektywy europejskie, co świadczy o jego bezawaryjności i bezpieczeństwie wykorzystywania.

Współpraca i Konsultacje

Jesteśmy świadomi,wybór optymalnego urządzenia to pokaźne wyzwanie. W tym celu udostępniamy naszego doradcę pod numerem 531 555 161 – chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące agregatu Pezal PGG8000X 6,5kW. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwolą Ci dokonać najmocniej stosownego wyboru.