AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PRĄDU BENZYNA I GAZ KS 3000G Könner & Söhnen, ACT-NSPKNEAGR0011 promocja 2024

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:KÖNNER & SÖHNEN
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PRĄDU BENZYNA I GAZ KS 3000G Könner & Söhnen PRZY ZAKUPIE TEGO produktu OTRZYMASZ STACJĘ ZASILANIA KS 100PS GRATIS! (DO WYCZERPANIA ZAPASÓW)

Generatory hybrydowe producenta «Könner & Söhnen» linii DUAL FUEL to aktualnie najbardziej modna seria generatorów ze względu na ich oszczędność i przychylność dla środowiska.

Generatory tej serii mogą pracować jak na benzynie, tak i na LPG!
użycie takiego rozwiązania wydłuża żywotność silnika. Zestaw mieści wszystkie oprzyrządowania niezbędne do korzystania z alternatywnego źródła zasilania, jakim jest gaz: dwa reduktory i wąż przyłączeniowy do butli z gazem. Generator nie jest asygnowany dla podłączenia do magistrali gazowych. W razie konieczności można z łatwością zmienić tryb pracy generatora hybrydowego i kontynuować pracę na benzynie.

niezawodny 1-cylindrowy 4-suwowy silnik K&S chłodzony powietrzem gwarantuje stabilną i bezawaryjną pracę generatora.

Wyjątkowość prezentowanej serii generatorów Könner & Söhnen® polega na możliwości rozpoczęcia pracy, jak i jej kontynuowania wyłącznie z zastosowaniem gazu (LPG) - nie ma zapotrzebowania dodawania benzyny do uruchomienia.

(zdjęcie poglądowe)

KOMPLETNY zestaw GOTOWY DO PRACY
komplet mieści wszystko, co potrzebujesz do użycia gazu jako paliwa:

1. Wbudowany reduktor, który zagwarantuje dopływ gazu w trakcie pracy silnika i broni przed wyciekiem gazu oraz zatrzymuje dopływ gazu, gdy generator jest wyłączony.

2. Wąż przyłączeniowy do butli z gazem o długości 1,5 m zagwarantuje komfortowe połączenie.

3. Dodatkowy reduktor na wężu, który rozszerza niezawodność łącza gazowego, ogranicza poziom ciśnienia i eliminuje możliwość przeciążenia przyłącza gazu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć generator do butli i uruchomić silnik.

naturalnY SILNIK

Gaz płynny jest najczęściej bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego niżeli benzyna. Wykorzystanie gazu jako paliwa powoduje wydzielanie mniejszej ilości krzywdzących spalin do atmosfery. Silniki «Könner & Söhnen» są niezawodne, skuteczne i ekonomiczne, spełniają światowe i europejskie standardy jakości w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

WSZECHSTRONNE użycie

Możliwość podłączenia jednocześnie z przenośną butlą gazową jak i z stacjonarnym zbiornikiem gazu (gasholder). Z zastrzeżeniem połączenia poprzez certyfikowanego specjalistę. Ciśnienie w układzie zasilającym nie może przekraczać 16 barów.

wybór ekonomiczny

Używając gazu LPG jako paliwa, obniżasz przede wszystkim koszty użytkowania urządzenia. Różnica pomiędzy agregatem benzynowym a hybrydowym zwróci się po bardzo krótkim czasie pracy urządzenia.

LEKKI I wygodnY SYSTEM STARTU

System uproszczonego startu pozwala szybko uruchomić silnik, bez obfitego wysiłku.
Modele o obszerniejszej mocy wyposażone są w dodatku w system elektrycznego i/albo automatycznego startu dla wygody stosowania.

STALOWY ZBIORNIK

Generatory «Könner & Söhnen» wyposażone są w stalowy nadwymiarowy zbiornik paliwa, co wydłuża czas pracy generatora bez tankowania.
Na zbiorniku znajduje się wskaźnik poziomu paliwa dla wygody wykorzystywania.

PODWÓJNY SYSTEM ANTYWIBRACYJNY

Wszystkie modele generatorów «Könner & Söhnen» są wyposa-żone w podwójny system antywibracyjny, który redukuje hałas i wydłuża żywotność generatora. Silniki są zamocowane na wyso-kiej jakości gumowych poduszkach. Usztywniona stalowa rama ma dodatkowe gumowe wsporniki, które zniżają wytrzymałość na wibracje i korozję.