Wacker neuson Agregat prądotwórczy gv 2500 a honda gx 160 2,36kw promocja 2023

Cena5290.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy WACKER NEUSON GV 2500 A Honda GX 160 2,36kW

Proponowane u nas agregaty prądotwórcze z kolekcji GV marki Wacker Neuson to ekonomiczne generatory synchroniczne, które bezawaryjne dostarczanie prądu, choćby podczas długotrwałej pracy. Kolekcja GV obejmuje modele o trzech przeróżnych klasach efektywności, w tym generatory prądu przemiennego i prądu trójfazowego. Są one niezastąpione zarówno na placach budowy, jak i w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych oraz w rolnictwie.

Jeśli masz pytania dotyczące agregatu prądotwórczego WACKER NEUSON GV 2500 A Honda GX 160 2,36kW lub chcesz uzyskać mistrzowską poradę, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem telefonu 531 555 161. Doradca jest przystępny, by odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji.

mocne strony
  • Dodatkowa osłona - Generator uzupełniającą osłonę, która gwarantuje adekwatną ochronę zbiornika na paliwo i gniazd wtyczkowych, choćby w najtrudniejszych warunkach.
  • Długi czas pracy - pokaźny zbiornik na paliwo zezwala na sporo godzin ciągłej pracy bez konieczności przerywania w celu uzupełnienia paliwa.
  • skuteczność silnika Honda 4-suw - Silniki Honda 4-suw cechują się efektywnym przekazywaniem mocy i długą żywotnością. Ponadto zapewniają one prosty i bezawaryjny rozruch.
  • Brak konieczności uziemienia - Generator nie wymaga przyłączania do uziemienia, co oznacza, iż jest błyskawicznie gotowy do pracy albo transportu.
  • Kompaktowa konstrukcja - Agregat prądotwórczy cechuje się kompaktową i niską konstrukcją, co sprawia, iż jest stanowczo funkcjonalny i upraszcza równocześnie transport, jak i przechowywanie.
Pomożemy Ci dokonać najkorzystniejszego wyboru!

Wybieranie odpowiedniego rodzaju urządzenia może rodzić pytania, dlatego zapewniamy możliwość skonsultowania się z naszym doświadczonym doradcą.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj pod numerem telefonu 531 555 161 i dowiedz się więcej!