Holida Cichy agregat prądotwórczy inwertorowy 3,8kw wm4000i promocja 2023

Cena2499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:HOLIDA
Kategoria:Agregaty

Opis

postępowe rozwiązanie - Cichy agregat prądotwórczy inwertorowy 3,8kW HOLIDA WM4000i

niesłychane cechy prezentowanego u nas Cichego agregatu prądotwórczego inwertorowego 3,8kW HOLIDA WM4000i przekładają się na komfort używania i bezusterkowość działania. Ten niezastąpiony urządzenie o mocy maksymalnej 3,8kW charakteryzuje nieprzeciętna lekkość – waży tylko 35,5kg. Napędzany jest skutecznym silnikiem o mocy 7,5KM, zapewniającym jednostajne działanie w każdych warunkach.

Ci potrzeba więcej danych? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem 531 555 161 aby uzyskać więcej szczegółów.

przychylny dla środowiska

Dla tych, którzy cenią organiczne rozwiązania, urządzenie oferuje niskie spalanie dzięki trybu ECO. Ta funkcja pozwala na szerokie oszczędności paliwa, równocześnie minimalizując emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Bezpieczny dla delikatnej elektroniki

Agregat HOLIDA WM4000i to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznego źródła zasilania dla swych sprzętów. Dzięki pełnej sinusoidzie oraz 100% miedzianemu uzwojeniu prądnicy, nasz agregat gwarantuje stabilne napięcie nawet dla najistotniej wymagających maszyn.

Wszechstronny sprzęt

Niezależnie od tego, czy Ci trzeba bezawaryjnego źródła energii do domu, czy planujesz korzystać z agregatu w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie czy przemyśle, cichy agregat prądotwórczy inwertorowy 3,8kW HOLIDA WM4000i jest nadzwyczajnym wyborem. Pasuje do każdych prac, wszędzie tam, gdzie bezawaryjne zasilanie jest kluczowe.

Bonus do urządzenia

Do każdego zakupionego u nas agregatu dołączamy gratis 1 x olej silnikowy Briggs&Stratton 0,6l! To nasz sposób, aby podziękować Ci za zaufanie i korzystanie z naszych usług.

Komfort i prostota obsługi

Proponowany u nas Cichy agregat prądotwórczy inwertorowy 3,8kW HOLIDA WM4000i łączy w sobie skuteczność i łatwość obsługi. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo praktyczny, a jednocześnie zagwarantuje cichą pracę, co przekłada się na komfort wykorzystywania. Na dodatek, urządzenie oferuje możliwość połączenia równoległego dla powiększenia mocy.

Ci potrzeba porady?

Nasi doświadczeni doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą Ci wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje wymogi. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 531 555 161. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!