DAEWOO GDA 6600Ei AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 2x16A 5,5kW ESTART - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER DAEWOO promocja 2023

Cena6599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:DAEWOO
Kategoria:Agregaty

Opis

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei 230V fachowy 4-suwowy silnik Daewoo Silnik został specjalnie zaprojektowany do współpracy z generatorami inwerterowymi. Kontrola jakości na wszelkich etapach produkcji jest gwarantowana przez unikalny numer seryjny silnika.

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei 230V został wyekwipowany w niezawodny czterosuwowy silnik benzynowy o wydłużonej żywotności. Komplet transportowy Generator zaopatrzony jest w uzupełniające stalowe osłony, które bronią komponenty generatora przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Agregat ma ramę, która gwarantuje stabilność, a także obniża poziom wibracji. W zestawie z agregatem prądotwórczym Daewoo GDA 6600Ei 230V znajduje się komplet transportowy. Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przeciążeniowe broni agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei 230V w trakcie długofalowej pracy.

nowoczesna technika inwertorowa zezwala na podłączenie czułych maszyn elektronicznych, takich jak laptopy, pompy czy grzejniki. Na panelu sterowania znajdują się wskaźniki, które pozwalają kontrolować parametry napięcia wyjściowego i alarmują o niskim poziomie oleju.