dega2000 agregat prądotwórczy inwertorowy 2,0kw 230v marki Dedra promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem dega2000 agregat prądotwórczy inwertorowy 2,0kw 230v marki Dedra oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2859.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Agregat prądotwórczy DEDRA DEGA2000
2859.99
ELECTRO.pl
Agregat prądotwórczy DEDRA DEGA2000
2859.99
Media Expert
Agregat prądotwórczy DEDRA DEGA2000
2859.99
Avans.pl

Parametry

Producent:DEDRA
Kategoria:Agregaty

Opis

DEDRA DEGA2000 agregat prądotwórczy inwertorowy 2,0kW 230V

Agregat prądotwórczy DEDRA DEGA2000 to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób potrzebujących mobilnego źródła energii elektrycznej. Urządzenie znamionuje się kompaktowymi wymiarami i niską wagą, co nietrudny transport i przenoszenie. Napędzane jest poprzez silnik spalinowy o pojemności 79 ccm, wytwarzający moc 2,2 KM. Zbiornik paliwa o pojemności 4 litrów zezwala na długotrwałą pracę agregatu.

Jednym z najważniejszych atutów DEDRA DEGA2000 jest funkcja AVR, która zapewnia stabilizację napięcia wyjściowego, co chroni podłączone urządzenia przed uszkodzeniem. Agregat jest także wyposażony w system bezpieczeństwa, który broni urządzenie przed przegrzaniem, niskim poziomem oleju, a także przeciążeniem.

Inwertorowa kompozycja agregatu pozwala na uzyskanie czystego prądu o stałym napięciu, co sprawia, że jest bezpieczny dla sprzętu elektronicznego. Na dodatek, dzięki zastosowaniu technice zmiennej szybkości obrotowej, agregat automatycznie dostosowuje moc do wymaganego obciążenia, co zapewnia oszczędność paliwa i zmniejszenie emisji hałasu.

DEDRA DEGA2000 jest prosty w obsłudze dzięki instynktownemu panelowi sterowania, na którym można kontrolować pracę urządzenia oraz odczytać dane o napięciu, mocy i czasie pracy. Agregat można łączyć równolegle z drugim takim samym urządzeniem, co pozwala na rozszerzenie mocy prądowej. Ze względu na swoje atrybuty i wydajność, DEDRA DEGA2000 jest znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników domowych, a także dla osób korzystających z kempingu i potrzebujących mobilnego źródła energii.


dane technicznE:

- kompaktowy wymiar drobna masą - 21kg

- 4-suwowy, 1-cylindrowy silnik spalinowy typu OVH o mocy 2,2 KM i obszerności 79 ccm

- zbiornik o pojemności 4l

- bezpieczny dla elektroniki

- AVR - stabilizacja napięcia - zabezpieczenie przed przeciążeniem i niskim poziomem oleju

- w celu zwiększenia mocy agregat można zespajać równolegle z drugim takim samym urządzeniem

artykuł FABRYCZNIE NOWY, WOLNY OD WAD
pełną GWARANCJĘ PRODUCENTA