K&S Agregat prądotwórczy KS 10000E ATS 8kW 18KM (4260405361175) promocja 2024

Cena4559.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:Könner & Söhnen
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT GENERATOR PRĄDU BENZYNOWY KS 10000E ATS Könner & Söhnen

zastosowanY ATS

Jedną z oryginalnych cech generatora KS 10000E ATS z urochomieniem elektrycznym jest samoczynny system ATS (samoczynne załączanie rezerwy). Funkcja ta zezwala na podłączenie generatora do instalacji domowej w przypadku przerwy w dostawie prądu z sieci i samoczynnie uruchamia generator, po powrocie zasilania sieciowego wyłącza generator i przełącza na zasilanie sieciowe. Funkcja staje się konieczna i wyjątkowo komfortowa w używaniu w obiektach ze stałą temperaturą i w przypadku poprzez osoby starsze lub schorowane oraz pod nieobecność użytkowników. W ofercie naszych konkurentów, w celu zastosowania danej funkcji, należy dokupić drogi sprzęt, który wymaga bardziej niełatwej instalacji. W naszym asortymencie, niektóre modele mają zastosowany system ATS dzięki czemu instalacja jest maksymalnie uproszczona, a cena tych modeli jest przystępna dla każdego użytkownika.

SILNIKI FIRMOWE

Silniki «Könner & Söhnen» są niezawodne, wydajne i ekonomiczne, spełniają światowe i europejskie standardy jakości w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

indywidualnE NUMERY SERYJNE NA SILNIKACH

Silniki spełniają wszystkie światowe i europejskie normy jakości, ekonomii, ochrony środowiska (w tym poziom emisji spalin i poziom hałasu).

Każdy silnik i każdy generator ma indywidualny numer, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i serwisu.

Silniki Könner & Söhnen cechują się nieskomplikowanym rozruchem i niską wibracją.

Gama silników jest przedstawiona w zakresie mocy od 2 do 8 kw.

komfortowY, poręcznY PANEL STEROWANIA Z ELEKTROSTARTEREM

komfortowy, użyteczny panel sterowania pozwala z łatwością sterować całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności.
postępowy, inteligentny LED monitor zawsze podpowie liczba przepracowanych godzin, częstotliwość i wydawane napięcie. Informacja na wyświetlaczu pomaga należycie ocenić obciążenie urządzenia i we właściwym czasie przeprowadzić konserwację generatora, tym samym przedłużając okres jego eksploatacji.

LEKKI I komfortowY SYSTEM STARTU

System uproszczonego startu pozwala błyskawicznie uruchomić silnik, bez wielkiego wysiłku.
Modele o obszerniejszej mocy wyposażone są ponadto w system elektrycznego i/lub samoczynnego startu dla wygody użytkowania.

STALOWY ZBIORNIK

Generatory «Könner & Söhnen» wyekwipowane są w stalowy nadwymiarowy zbiornik paliwa, co wydłuża czas pracy generatora bez tankowania.
Na zbiorniku znajduje się wskaźnik poziomu paliwa dla wygody używania.

PODWÓJNY SYSTEM ANTYWIBRACYJNY

Wszystkie modele generatorów «Könner & Söhnen» są wyposa-żone w podwójny system antywibracyjny, który redukuje hałas i wydłuża żywotność generatora. Silniki są zamocowane na wyso-kiej jakości gumowych poduszkach. Usztywniona stalowa rama ma dodatkowe gumowe wsporniki, które zmniejszają niepodatność na wibracje i korozję.