K&S Agregat prądotwórczy KS 7000E ATS 5,5kW 13KM (4260405361137) promocja 2024

Cena3799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:Könner & Söhnen
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT GENERATOR PRĄDU BENZYNOWY KS 7000E ATS 5000W 230V Könner & Söhnen wbudowanY ATS

Jedną z niepowtarzalnych cech generatora KS 7000E ATS z uruchomieniem elektrycznym jest automatyczny system ATS (automatyczne załączanie rezerwy).

Funkcja ta zezwala na podłączenie generatora do instalacji domowej w sytuacji przerwy w dostawie prądu z sieci i automatycznie uruchamia generator, po powrocie zasilania sieciowego wyłącza generator i przełącza na zasilanie sieciowe.
Funkcja staje się konieczna i nad wyraz wygodna w użytkowaniu w obiektach ze stałą temperaturą i w sytuacji poprzez osoby starsze lub schorowane, a także pod nieobecność użytkowników. W ofercie naszych konkurentów, w celu użycia danej funkcji, należy dokupić drogi sprzęt, który wymaga bardziej nieprzystępnej instalacji.

W naszym asortymencie, niektóre modele mają wbudowany system ATS dzięki temu instalacja jest maksymalnie uproszczona, a wartość tych modeli jest dostępna dla każdego użytkownika.

SILNIKI FIRMOWE

Silniki «Könner & Söhnen» są niezawodne, efektywne i ekonomiczne, spełniają światowe i europejskie standardy jakości w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

indywidualnE NUMERY SERYJNE NA SILNIKACH

Silniki spełniają wszystkie światowe i europejskie normy jakości, ekonomii, ochrony środowiska (w tym poziom emisji spalin i poziom hałasu).

Każdy silnik i każdy generator ma jednostkowy numer, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i serwisu.

Silniki Könner & Söhnen charakteryzują się nieskomplikowanym rozruchem i niską wibracją.

Gama silników jest przedstawiona w zakresie mocy od 2 do 8 kw.

komfortowY, użytecznY PANEL STEROWANIA Z ELEKTROSTARTEREM

komfortowy, poręczny panel sterowania pozwala łatwo sterować całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności.
postępowy, inteligentny LED monitor za każdym razem podpowie liczba przepracowanych godzin, częstotliwość i wydawane napięcie. Informacja na wyświetlaczu pomaga korzystnie ocenić obciążenie urządzenia i we właściwym czasie przeprowadzić konserwację generatora, tym samym przedłużając okres jego eksploatacji.

LEKKI I wygodnY SYSTEM STARTU

System uproszczonego startu pozwala szybko uruchomić silnik, bez szerokiego wysiłku.
Modele o obszerniejszej mocy zaopatrzone są ponadto w system elektrycznego i/lub samoczynnego startu dla wygody użytkowania.

STALOWY ZBIORNIK

Generatory «Könner & Söhnen» wyekwipowane są w stalowy nadwymiarowy zbiornik paliwa, co wydłuża czas pracy generatora bez tankowania.
Na zbiorniku znajduje się wskaźnik poziomu paliwa dla wygody użytkowania.

PODWÓJNY SYSTEM ANTYWIBRACYJNY

Wszystkie modele generatorów «Könner & Söhnen» są wyposa-żone w podwójny system antywibracyjny, który redukuje hałas i wydłuża żywotność generatora. Silniki są zamocowane na wyso-kiej jakości gumowych poduszkach. Usztywniona stalowa rama ma uzupełniające gumowe wsporniki, które zniżają niepodatność na wibracje i korozję.

STYCZNIKI KOMUTACJI

bezawaryjne styczniki wytworzone ze 100% miedzi posiadają zwiększoną moc 40A, co gwarantuje długookresową bezustanną pracę systemu ATS.

wbudowanY SYSTEM ATS ( samoczynne załączanie rezerwy)

Panel generatora z funckją ATS jest wyekwipowany w: zaciski do podłączenia ATS, wskaźnik pracy ATS,, a także włącznik ATS.