Könner & söhnen K&s generator dieslowski "heavy duty" ks 8100hde 14km (4260405362110) promocja 2024

Cena5399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:Könner & Söhnen
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT GENERATOR PRĄDU DIESEL KS 8100HDE (EURO V) 6500W Könner & Söhnen KS

MARKOWE SILNIKI

Silniki dla generatorów diesla, jak i dla maszyn benzynowych, wyprodukowane są na licencji DIMAX Int. GmbH i oznakowane wytłoczonym w metale logo.

We wszelkich modelach zapas mocy silnika w stosunku do alternatora pozwala wydać zadeklarowane napięcie i utrzymywać stabilność w pełnym zakresie napięć. Wszystkie silniki są testowane przez długą ciągłą pracę, później zostają zdemontowane i zbadane pod kątem wykrycia i usunięcia usterek.

Każdy silnik i każdy generator ma jednostkowy numer seryjny, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi serwisowej.

Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości, oszczędności i ekologii w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

rozszerzona żywotność silników

Generatory kolekcji Heavy DUTY nadają się do wykorzystania nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długotrwałej pracy. Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami i gwarancją. Oczywiste jest to, że silniki mają tak wysokie wskaźniki sprawności przy prawidłowej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

rozszerzONA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKÓW
Generatory serii Heavy DUTY nadają się do użycia nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długotrwałej pracy.

Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami i gwarancją. Oczywiste jest to, iż silniki posiadają tak wysokie wskaźniki skuteczności przy korzystnej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

PODGRZEWANIE PRZEDSTARTOWE (PREHEATER)
Generatory kolekcji HEAVY DUTY wyekwipowane są w funkcję przedstartowego podgrzewania (preheater), dzięki któremu można uruchomić generator w zimowych porach roku bez zbędnego wysiłku.

ergonomicznY PANEL STEROWANIA
komfortowy użyteczny panel starowania pozwala prosto zarządzać całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności.

progresywny inteligentny wyświetlacz LED przedstawia liczba przepracowanych godzin, częstotliwość i napięcie. Dane na wyświetlaczu pomagają korzystnie ocenić obciążenie na urządzenie.

umocnionA budowa
Dzięki dopełniającemu wzmocnieniu ramy górnymi ochronnymi listwami, generator profesjonalnej linii HEAVY DUTY może pracować w bardziej niebezpiecznych warunkach. Usztywniona kompozycja ramy na dodatek broni przed uszkodzeniami zbiornika podczas pracy i transportu.

GUMOWE STOPKI
Gumowe stopki dla ochrony ramy
We wszystkich modelach generatorów diesla Könner & Söhnen w pakiecie są gumowe wsporniki do zabezpieczenia ramy przed korozją.
Stopki, redukujące wibracje, ochronią przed zniszczeniem pokrycia podłogi, na którym znajduje się generator,, a także powłoki ramy agregatu.

dopełniające AKCESORIA
Generator zaopatrzony jest w dopełniające akcesoria: wtyczka mobilna 2P+PE 16A 230V, budowlana wtyczka 2P+E 230V, 32A, klucz płaski 8х10 mm, klucz płaski 12х14 mm, klucz płaski 17х19 mm, wkrętak dwustrony 6.0 mm, РН2.