Pokrowiec ochronny na generator ks cover10 60x49x47cm marki Könner & söhnen promocja 2024

Cena4749.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Tooles.pl

Parametry

Producent:Könner & Söhnen
Kategoria:Agregaty

Opis

AGREGAT GENERATOR PRĄDU DIESEL KS 6100HDE (EURO V) 5500W Könner & Söhnen KS

MARKOWE SILNIKI

Silniki dla generatorów diesla, jak i dla urządzeń benzynowych, tworzone są na licencji DIMAX Int. GmbH i oznakowane wytłoczonym w metale logo.

We wszystkich modelach zapas mocy silnika w stosunku do alternatora pozwala wydać zadeklarowane napięcie i utrzymywać stabilność w pełnym zakresie napięć. Wszystkie silniki są testowane przez długą ciągłą pracę, później zostają zdemontowane i zbadane pod kątem wykrycia i usunięcia usterek.

Każdy silnik i każdy generator ma indywidualny numer seryjny, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi serwisowej.

Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości, oszczędności i ekologii w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

zwiększona żywotność silników

Generatory linii Heavy DUTY nadają się do użycia nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długookresowej pracy. Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami i gwarancją. Oczywiste jest to, iż silniki posiadają tak wysokie wskaźniki produktywności przy korzystnej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

rozszerzONA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKÓW
Generatory linii Heavy DUTY nadają się do użycia nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, lecz i do długookresowej pracy.

Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami oraz gwarancją. Oczywiste jest to, iż silniki posiadają tak wysokie wskaźniki sprawności przy korzystnej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

PODGRZEWANIE PRZEDSTARTOWE (PREHEATER)
Generatory linii HEAVY DUTY zaopatrzone są w funkcję przedstartowego podgrzewania (preheater), dzięki któremu można uruchomić generator w zimowych porach roku bez zbędnego wysiłku.

ergonomicznY PANEL STEROWANIA
komfortowy funkcjonalny panel starowania pozwala z łatwością zarządzać całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności.

innowacyjny inteligentny wyświetlacz LED przedstawia ilość przepracowanych godzin, częstotliwość i napięcie. Informacje na wyświetlaczu pomagają poprawnie ocenić obciążenie na urządzenie.

umocnionA kompozycja
Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu ramy górnymi ochronnymi listwami, generator profesjonalnej serii HEAVY DUTY może pracować w bardziej niebezpiecznych warunkach. Usztywniona kompozycja ramy w dodatku broni przed uszkodzeniami zbiornika w trakcie pracy i transportu.

GUMOWE STOPKI
Gumowe stopki dla ochrony ramy
We wszelkich modelach generatorów diesla Könner & Söhnen w pakiecie są gumowe wsporniki do zabezpieczenia ramy przed korozją.
Stopki, redukujące wibracje, ochronią przed zniszczeniem pokrycia podłogi, na którym znajduje się generator, oraz powłoki ramy agregatu.

dodatkowe AKCESORIA
Generator wyposażony jest w uzupełniające akcesoria: wtyczka mobilna 2P+PE 16A 230V, budowlana wtyczka 2P+E 230V, 32A, klucz płaski 8х10 mm, klucz płaski 12х14 mm, klucz płaski 17х19 mm, wkrętak dwustrony 6.0 mm, РН2.