Tracer Głośniki 2.1 bt hi-cube rgb traglo46497 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tracer Głośniki 2.1 bt hi-cube rgb traglo46497 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 174.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Głośniki Tracer Hi-Cube BT RGB Flow
174.49
Empik
2.1 Hi-Cube RGB Flow BLUETOOTH Głośniki TRACER
219.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Akcesoria do głośników

Opis

Głośniki Tracer 2.1 Hi-Cube RGB Bluetooth

Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku, jaką proponuje zestaw Tracer Hi-Cube RGB flow Bluetooth i odkryj na nowo niesamowite brzmienie Twoich ulubionych utworów. Tracer Hi-Cube RGB flow Bluetooth to multimedialny zestaw działający w systemie 2.1. Genialne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości i mocy dźwięku. Unikalny gamingowy design i doskonały dźwięk pochodzący z drewnianego subwoofera i dwóch satelit sprawia, iż ten pakiet zadowoli każdego fana muzyki. Głośniki są tworzonej specjalnie dla graczy ceniących połączenie najwyższej jakości wykonania z innowacyjnymi funkcjami maszyn gamingowych.

  • Subwoofer z wysokiej jakości drewna.
  • Podświetlenie RGB.
  • Porywająca wyrazistość dźwięku.
  • Bluetooth

Tęczowe podświetlenie RGB
Wyraź swój styl i podkreśl wnętrze dzięki niesamowitej iluminacji zestawu Tracer Hi-Cube RGB Flow Bluetooth. Zjawiskowe tęczowe podświetlenie w technice RGB LED sprawia, iż głośniki doskonale wpisują się w gamingowy styl na dodatek wzbogacając wnętrze Twojego mieszkania. Tęczowe podświetlenie RGB głośników w połączeniu z Twoją ulubioną muzyką stworzy niezwykły nastrój.

Łączą się z każdym urządzeniem
Ciesz się swobodą łączności bezprzewodowej podczas intensywnej gry, lub odpoczynku w domu na kanapie. Komplet Tracer Hi-Cube RGB Flow Bluetooth łączy się w innowacyjnej technice Bluetooth 5.0 z każdym urządzeniem obsługującym tę funkcję. Technika Bluetooth 5.0 to jednostajne połączenie z urządzeniami oddalonymi nawet do 10 metrów. Rozkoszuj się ulubioną muzyką w każdym miejscu bez plątaniny zbędnych kabli.

Zachwyć się wspaniałym brzmieniem
Głośniki racer Hi-Cube RGB Flow Bluetooth skrywają w sobie łączną moc 20 W. Użycie wysokiej jakości przetworników to gwarancja czystego brzmienia oraz perfekcyjne odwzorowanie tonów niskich i wysokich. Pakiet Tracer Hi-Cube zagwarantuje porywającą jakość dźwięku i głębokie i mocne basy. Użycie drewnianej konstrukcji subwoofera zapewnia pokaźniejszą wyrazistość dźwięku, a także zniwelowanie zniekształceń. Odpowiedzialny za generowanie solidnego i wyraźnego basu głośnik niskotonowy rewelacyjnie porazi sobie z odtwarzaniem dźwięków eksplozji albo wystrzałów w trakcie sesji gamingowych. Na dodatek wyekwipowany został w pokrętła do regulacji poziomu basu, dopasujesz ustawienia do każdego rodzaju muzyki.

Wysokiej jakości materiały
Zestawu Tracer Hi-Cube zaprojektowano tak, żeby maksymalnie zwiększyć ich efektywność i podnieść głośność zachowując przy tym postępowy gamingowy design. Mocna pokrywa głośnika niskotonowego z wysokiej jakości drewna zapewni trwałość na długie lata. Ciesz się pełnią szczegółów Twoich ulubionych utworów. Dodatkowo komplet jest nad wyraz kompaktowy, dzięki czemu zmieści się choćby w mniejszych pomieszczeniach.