Z407 Głośniki komputerowe LOGITECH promocja 2023

Cena479.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Akcesoria do głośników

Opis

Głośniki komputerowe Bluetooth z subwooferem i sterowaniem bezprzewodowym Logitech Z407 WYBIERZ wspaniałY DŹWIĘK BEZPRZEWODOWO80 watów mocy łączy się z dokładnym cyfrowym przetwarzaniem sygnału (DSP), gwarantując wciągający, realistyczny dźwięk.

Usłysz wyraźne wysokie tony, konkretny średni i niski zakres, a także cały bas, z jakim sobie poradzisz. Bezprzewodowe pokrętło sterujące i dwupozycyjne głośniki pozwalają kontrolować dźwięk i fason. Przypasuj basy i głośność z całego wnętrza.

Ustaw głośniki poziomo albo pionowo. Połącz się poprzez Bluetooth, micro USB, wejście 3,5 mm albo wszystkie trzy - i przełączaj się między nimi. Choćby z drugiego końca pokoju. BAS I CZYSTOŚĆ20 watów basu plus DSP zapewniają tę słodką równowagę głębi i klarowności.

Subwoofer z portem skierowanym w dół dodaje boom do muzyki, filmów i gier, równocześnie zachowując bogaty, wyraźny dźwięk. ZANURZ SIĘDoświadcz wciągającego, realistycznego dźwięku o mocy 80 W - od wyraźnych wysokich tonów po konkretne przeciętne i niskie tony - bez kompromisów w zakresie basów.

DSP w połączeniu z nieokiełznaną mocą zapewnia stabilny profil dźwięku i wzmocniony bas, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystko w całym spektrum dźwięku. DIAL IN. ROCK OUT.Co może dla Ciebie zrobić 20 metrów (65 stóp)? Zasięg bezprzewodowy wynoszący 20 metrów (65 stóp) zezwala na regulację dźwięku z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, a wszystko to za pomocą bezprzewodowego pokrętła sterującego.

Naciśnij go i obróć, aby odtwarzać, wstrzymywać, wyciszać1Mute / Unmute działa po podłączeniu poprzez wejście 3,5 mm. Play / Pause / Skip / Rewind działa po podłączeniu poprzez USB lub Bluetooth. Sterowanie dźwiękiem może się różnić w sytuacji odtwarzania niektórych treści NA ŻYWO poprzez USB / Bluetooth.i wyreguluj głośność i basy.

Zrób to wszystko za pomocą pokrętła sterującego. To proste i nie musisz nawet wstawać z kanapy. TĄ DROGĄ. W TEN SPOSÓB. NA SWÓJ SPOSÓB.Pożegnaj się z boxy. Te owalne głośniki są gotowe do ogłuszenia w wysmakowanej, grafitowej szarości, wtapiając się w otoczenie pulpitu bez przeszkadzania.

Połóż je pionowo albo poziomo, by uzyskać pożądany wygląd. Są tak kompaktowe, że możesz je ukryć nawet pod monitorem, aby zaoszczędzić miejsce. Użyj ich, żeby zadbać o swoją przestrzeń. PODŁĄCZ NA 3 SPOSOBYMasz opcje.

Podłącz do trzech urządzeń przez Bluetooth, micro USB i wejście 3,5 mm. Przycisk wejścia przewodowego na dole pokrętła przełącza między połączeniami przewodowymi (3,5 mm i micro USB). Ekspresowo przełącz się z powrotem na Bluetooth, naciskając przycisk Bluetooth.Akcesoria w komplecie: Subwoofer Pokrętło sterujące przewód 3.5 mm Instrukcja używania wymiary: Głośnik: 93,9 x 85,2 199,9 mm Subwoofer: 234 x 180 x 240 mm Pokrętło sterujące: 69,9 x 29,4 mm Pozostałe właściwości:...