Vermeiren Łóżko rehabilitacyjne manualne 1035 promocja 2024

Cena2490.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Vermeiren
Kategoria:Akcesoria do rehabilitacji
Rodzaj produktu stoły i łóżka rehabilitacyjne

Opis

Manualne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren 1035Łóżko rehabilitacyjne Vermeiren 1035 - nadzwyczajne dla seniorów i osób niepełnosprawnych W dzisiejszym świecie, gdzie troska o zdrowie i wygodę osób starszych, niepełnosprawnych oraz pacjentów w rekonwalescencji jest na wagę złota, dobór optymalnego sprzętu rehabilitacyjnego jest kluczowy. Łóżko rehabilitacyjne manualne Vermeiren 1035 jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, które łączy w sobie funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo, będąc równocześnie dostępnym cenowo.
Kluczowe właściwości i Korzyści - łóżka manualnego To manualne łóżko rehabilitacyjne jest zaopatrzone w trzysegmentowe leże, co umożliwia regulację zagłówka i podnóżka, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulacja zagłówka odbywa się za pomocą sprężyny hydraulicznej, zapewniając łatwość i płynność ruchu, co jest nad wyraz ważne dla osób z ograniczoną mobilnością.
Łóżko posiada barierki, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, minimalizując ryzyko upadku. W dodatku, wysięgnik łatwe manipulowanie łóżkiem, co jest znacznym ułatwieniem jednocześnie dla pacjenta, jak i dla opiekuna.
Jednym z ważniejszych aspektów jest także maksymalne obciążenie łóżka, które wynosi aż 170 kg, co świadczy o jego solidności i trwałości. Łóżko jest optymalne dla osób w zróżnicowanym wieku i o przeróżnej kondycji fizycznej.
Manualne łóżko rehabilitacyjne - Komfort i Wygoda Łóżko Vermeiren 1035 jest komfortowe i ergonomiczne. Dostępne opcje dodatkowe, takie jak materac Easy Mat czy materac przeciwodleżynowy pompowany, zapewniają dodatkowy komfort i ochronę przed odleżynami, które są częstym problemem u osób długotrwale leżących.
Łóżko przypasowane do najróżniejszych środowisk Łóżko jest nieprzeciętne do użytkowania w domach, placówkach opiekuńczych, szpitalach i innych miejscach, gdzie opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi lub po operacjach jest potrzebna. Jego uniwersalny design sprawia,pasuje do najróżniejszych wnętrz, równocześnie zachowując swoje kluczowe funkcje rehabilitacyjne.
Podsumowanie Łóżko rehabilitacyjne manualne Vermeiren 1035 jest świetnym wyborem dla osób poszukujących konkretnego, bezpiecznego i wygodnego łóżka dla seniorów, osób niepełnosprawnych czy pacjentów wymagających rehabilitacji. Jego funkcjonalność i dostępna cena czynią go świetnym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników jednostkowych, jak i placówek opiekuńczych. Wybierając to łóżko, inwestujemy w zdrowie i korzystne samopoczucie, co jest kluczowe w procesie rekonwalescencji i codziennej opieki.

przejrzyj: Jak wybrać adekwatne łóżko dla chorego leżącego?
standardowe łóżko rehabilitacyjne.
 • Leże trzysegmentowe,
 • regulacja zagłówka na sprężynie hydraulicznej,
 • regulacja podnóżka, skokowa manualna,
 • barierki,
 • wysięgnik,

informacje technologiczne:
 • Szerokość leża: 90 cm,
 • Szerokość całkowita: 93 cm,
 • Długość całkowita: 215 cm,
 • Min. Wysokość leża: 42 cm,
 • Max. Wysokość leża: 54 cm,
 • Kąt nachylenia zagłówka: 83deg;,
 • Kąt nachylenia podnóżka: 30deg;,
 • Max. Obciążenie: 170 kg.

Materac Easy Mat (Opcja - w dodatku płatna)
Materac pompowany przeciwodleżynowy (Opcja - w dodatku płatna)
produkt jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania albo etykietą. Producentem tego typu sprzętów jest producent VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.