Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST promocja 2023

Cena11090.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:
Kategoria:Akcesoria do rehabilitacji
Rodzaj produktu stoły i łóżka rehabilitacyjne

Opis


Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST
dane techniczne: SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA ŁÓŻKO REHABILITACYJNE do 95% wartości
Podstawowe warunki, jakie powinniśmy zapewnić chorym osobom, które przez większość doby przebywają w pozycji leżącej, to bezpieczeństwo oraz komfort. Rehabilitacyjne łóżko dla chorego TWIST zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający zapewnienie maksymalnej wygody leczonej osobie.

Łóżko dla chorego TWIST różni się od tradycyjnych łóżek z reguły tym,wyposażone jest w mnóstwo poręcznych funkcji usprawniających codzienne życie. Elektryczny napęd, którym można sterować przy użyciu pilota, umożliwia łatwą i szybką zmianę pozycji, eliminując ryzyko powstawania bolesnych odleżyn. Dzięki zaimplementowaniu napędu można ponadto uniknąć problemu podkładania poduszek podczas jedzenia, oglądania telewizji czy czytania – łóżko rehabilitacyjne z elektrycznym napędem może być ustawione w dowolnej pozycji, unosząc tułów albo nogi. Funkcja unoszenia nóg prawidłowo wpływa na ulepszenie krążenia, relaksuje oraz zapobiega powstawaniu obrzęków.
Nasze progresywne łóżko rehabilitacyjne zaopatrzone zostało jeszcze w dwie dopełniające funkcje, które umożliwiają jego ukośne ustawienie – opcje te ułatwiają układanie chorego w pozycji drenażowej, stosowanej u osób z problemami z układem oddechowym i cierpiących z powodu zalegającej wydzieliny w płucach. Jeśli szukasz innowacyjnego łóżka z napędem elektrycznym, które zapewni choremu maksymalny komfort, polecamy nasze łóżko rehabilitacyjne. Wartość produktu zależy od wyboru dodatkowych opcji, takich jak funkcja pionizacji, lampka LED, materac przeciwodleżynowy czy prześcieradło nieprzemakalne.
Łóżko rehabilitacyjne TWIST jest progresywne i nad wyraz progresywne, usprawnia siadanie i wstawanie.
przy pomocy pilota można łatwo zmienić pozycję leżącą do pozycji fotelowej z opuszczonymi nogami.
osiągalna jest także dodatkowa funkcja pionizacji. Dzięki niej wstawanie z łóżka staje się mniejszym problemem. Pozwala to na pokaźniejszą mobilizację chorego do codziennej aktywności ruchowej. Wspaniale pasuje dla bardziej wymagających pacjentów.
Funkcje łóżka TWIST:
- Elektryczna regulacja podniesienia oparcia pleców i nóg do dowolnej pozycji
- progresywna elektryczna funkcja samoczynnego obrotu całego łóżka prostopadle, do pozycji siedzącej
- Płynna zmiana wysokości całego łóżka pozwala wstać z wyższej pozycji siedzącej, bądź wspomóc samodzielne przesadzanie na wózek
- Dodatkowa funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga zezwala na pochylenie całego łóżka głową bądź nogami w dół. Maksymalna różnica wysokości wynosi 40cm
- Dodatkowa funkcja pionizacji wspomaga samodzielne wstawanie z łóżka poprzez wychylenie części leżącej na bok
- Dodatkowa lampa ledowa do łóżka rehabilitacyjnego
atuty łóżka TWIST:
- usprawnia samodzielne wstawanie z łóżka. Uniesienie i przechylenie łóżka w pozycji fotelowej przesuwa środek ciężkości ciała a poprzez to ułatwia wstawanie
- ułatwia częstszą zmianę pozycji, co z tego wynika wspomaga rehabilitację osoby niepełnosprawnej oraz pozytywnie wpływa na powrót do zdrowia.
- zwiększa samodzielność osoby niepełnosprawnej odciążając tym samym osoby trzecie. Pielęgnacja ogranicza się do asekuracji w trakcie wstawania bez obciążania opiekuna fizycznie.
- udoskonalone samopoczucie, satysfakcję i zadowolenie u użytkowników
- Elektryczny napęd, a także sterowanie przy pomocy pilota usprawnia zmianę pozycji,a poprzez to zabezpiecza przed powstawaniem odleżyn.
- Uniesienie tułowia do pozycji siedzącej zezwala na wyeliminowanie niewygodnego podkładania poduszek i wznosinia pacjenta do takich czynności jak jedzenie, czytanie, oglądanie telewizji lub rozmowy z inną osobą.
- Uniesienie nóg relaksuje i powoduje,niejednokrotnie występujące zastoje krwi znikają usuwając obrzęki i poprawiając krążenie.
- Obrót siedziska i przyjęcie pozycji ze spuszczonymi nogami tworzy odmienne warunki dla pracy serca i układu oddechowego (jest to jeden z etapów pionizacji).
sprawdź: Jak wybrać optymalne łóżko dla chorego leżącego?