Newell Akumulator 2200 mah do canon lp-e6n promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Newell Akumulator 2200 mah do canon lp-e6n oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 57.81 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Akumulator NEWELL 2200 mAh do Canon LP-E6N
57.81
Media Expert
Newell LP-E6N
64.99
OleOle!
Newell LP-E6N
64.99
RTV EURO AGD
NL0011 zamiennik Canon LP-E6N Akumulator NEWELL
74.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Newell
Kategoria:Akumulatory dedykowane

Opis

zajmujesz się zawodowo fotografią i nie chcesz przerwać pracy w nieodpowiednim momencie albo robisz zdjęcia na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się przegapić najciekawsze chwile? akumulator newell zagwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.korzyści: wysoka jakośćdo produkcji akumulatorów newell użyto najlepszej jakości ogniw.

podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy. 100% bezpieczeństwawbudowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym ic reguluje proces ładowania.

zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia i użytkownika. Zaawansowana technologiazamiennik newell zbudowany został w technologii litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie oraz doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw.

„efektu pamięci". Wieloletnie doświadczeniemarka newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.