Akumulator VARTA 570901076D852 promocja 2020

Cena538.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Specpart

Parametry

Producent:VARTA
Kategoria:Akumulatory samochodowe
Pojemność akumulatora 70 Ah
Prąd rozruchowy 760 A
Położenie biegunów P+

OpisSILVER DYNAMIC AGM - MOC PREMIUM

LUKSUS BEZ
KOMPROMISÓW

Ekstra moc i wybitna produktywność.

Wybierz najnowszy VARTA SILVER DYNAMIC AGM, a otrzymasz najlepszy z najlepszych akumulatorów.

Akumulator AGM z najmocniej innowacyjną technologią to absolutnie unikatowy akumulator, który zasili nawet najmocniej wymagające pojazdy włącznie z wyposażeniem, oferując przy tym trzykrotnie wyższy poziom wytrzymałości aniżeli akumulatory tradycyjne.

Akumulator VARTA SILVER DYNAMIC AGM, to znakomite rozwiązanie dla innowacyjnych systemów Start-Stop, w których akumulator musi momentalnie ponownie się doładować przy pomocy energii odzyskanej przy hamowaniu rekuperacyjnemu.

ponadto akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM pozostały zaprojektowane i wytworzone w Niemczech, więc możesz być pewien,zostały wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

VARTA SILVER DYNAMIC AGM to akumulator klasy premium!


Jeśli posiadasz w swym samochodzie system Start/Stop to szczególnie prawdopodobne, iż posiadasz akumulator w technologii AGM albo EFB.

Pamiętaj, aby akumulator AGM zastępować AGM, natomiast EFB na EFB.

Zamiana akumulatora EFB na AGM lub odwrotnie może skutkować prędkim zniszczeniem nowego akumulatora, a elektronika pojazdu może działać nieprawidłowo, co będzie skutkowało wyświetlaniem się błędów.
Akumulator dopasowany do systemu Start/Stop. Dzięki technice AGM akumulator bezproblemowo radzi sobie w sytuacjach gdzie przy jednej jeździe następuje mnóstwo uruchomień silnika.
Dzięki zaimplementowaniu technologii AGM akumulatory posiadają znacznie dłuższą odporność w kontraście do zwykłych akumulatorów.


technika POWERFRAME® - MOC ZDEFINIOWANA NA NOWO

Wytrzymała kratka to serce każdego

akumulatora VARTA

PowerFrame® to opatentowana kratka, która jest bardziej wytrzymała i bardziej bezpieczna konwencjonalne kratki. I właśnie dzięki niej akumulatory VARTA są niezawodne nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

SAFE AND LEAK PROOF

W akumulatorze zastosowano najnowszą technikę zabezpieczającą przed wyciekiem elektrolitu. Dzięki swojej konstrukcji akumulator ten nie będzie przeciekał, nawet jeśli zostanie uszkodzony.

Niemiecka jakość

Akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM są wyprodukowane w Niemczech, więc możesz być pewien,pozostały tworzone zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

solidność GODNA ZAUFANIA

producent VARTA może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat.
Akumulatory VARTA montowane są w nowych pojazdach poprzez największych producentów samochodów i cieszą się
zaufaniem kierowców na całym świecie.