Album HAMA Jungle Leaves II (60 stron) (4047443498588) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Album HAMA Jungle Leaves II (60 stron) (4047443498588) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Hama Album Hama Jungle Leaves II 29x32/60
36.00
Zadowolenie.pl
Album HAMA Jungle Leaves II (60 stron)
37.82
Media Expert

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Albumy na zdjęcia

Opis

  • Album w oprawie książkowej pozwala nie tylko na archiwizację zdjęć, lecz także na kreatywne podejście do projektu albumu.
  • Wklej więcej niżeli tylko zdjęcia: na białych stronach wewnętrznych jest miejsce na wszystkiego rodzaju opowieści o poszczególnych zdjęciach i inne wspomnienia, takie jak bilety, rysunki itp.
  • Album w oprawie książkowej jest wyjątkowo prawidłowy do tworzenia scrapbooków
  • Sam wybierasz ile fotografii chcesz umieścić na jednej stronie
  • Wewnętrzne strony są oddzielone białymi/transparentnymi przekładkami ze szkła: zapewniają one wyraźny widok na kolejną stronę i chronią Twoje oraz kreatywnie zaprojektowane strony przed sklejeniem się
  • Laminowany druk artystyczny: rozciągliwa, długofalowa oprawa, którą można łatwo wytrzeć do czysta

Wskazówki dla użytkownika
Nie zapomnij o kleju do skrupulatnego przyklejenia: polecamy narożniki i taśmy fotograficzne albo wałek do kleju przy większych ilościach. Kreatywne pisaki umożliwiają spersonalizowanie albumu.