Polska. Encyklopedia turystyczna, praca zbiorowa promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Polska. Encyklopedia turystyczna, praca zbiorowa oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Polska encyklopedia turystyczna
19.98
TaniaKsiazka.pl
Polska encyklopedia turystyczna
29.77
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:praca zbiorowa
Kategoria:Albumy
ISBN 9788378872467
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Dragon
Ilość stron 448
Rok wydania 2016

Opis

Polska to kraj niezwykły, w którym cenne pamiątki są na wyciągnięcie ręki ? zagadkowy detal na codziennie mijanej kamienicy, zakurzony feretron w pobliskim kościele, stara studnia, zapomniany kirkut? Bo Polska to nie tylko Wawel i Wilanów, ale tysiące obiektów, być może skromniejszych i mniej pięknych, lecz w równym stopniu kreujących naszą tożsamość.
Niniejsza książka stanowi przegląd najciekawszych miejsc wartych zwiedzenia w naszym kraju, przydatny w trakcie planowania zarówno dłuższych urlopowych wyjazdów, jak i krótszych weekendowych eskapad. Opisano w niej równocześnie miejscowości z cennymi zabytkami, jak i obszary cenne pod względem przyrodniczym takie jak rezerwaty i parki narodowe. Byłoby rewelacyjnie, gdyby stała się ona inspiracją do udoskonalonego poznania nie tylko odległych zakątków Polski, lecz także najbliższej okolicy.