Koniak Hennessy VS 0,7l by Felipe Pantone, CB88-331A0 promocja 2020

Cena199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Jas Hennessy & Co.
Kategoria:Alkohole
Rodzaj koniak

Opis

Hennessy VS to dla wielu koniak numer 1 na świecie. Jego kolebką jest Charente, departament w południowo-zachodniej Francji, w którym leży miasto Cognac.

Hennessy jest właścicielem najszczególniej niezwykłej serii eaux-de-vie pod względem wieku i jakości. Od ośmiu pokoleń marka znajduje się w rękach tej samej rodziny.

Hennessy VS powstaje poprzez zmieszanie ponad 40 destylatów, które dojrzewają w dębowych beczkach od 2,5 roku do 5 lat. Eksponuje się zdecydowanym aromatem drzewnym, któremu towarzyszą orzeźwiające nuty korzenne i owocowe. Smak jest solidny, intrygujący, zuchwały, nieco pieprzny.

Hennessy VS to trunek, który dzięki swojej wyrazistości i niepodrabialnemu charakterowi na długo zapada w pamięć.

Koniaki Hennessy stanowią dzieło idealnej intuicji Maurice'a Hennessy'ego, który adekwatnie przeczuwał,innowacyjność, szacunek do tradycji i pragnienie unikalności mogą zaowocować kompozycją całkowitą finezji.

Edycja limitowana w błyskotliwym kartoniku, zaprojektowanym specjalnie poprzez Felipe Pantone'a - argentyńsko-hiszpańskiego artystę (ur. 1986) znanego z pracy z gradientem, kształtami geometrycznymi i bardzo kontrastowymi połączeniami odcieni. Doceniany za świeże koncepcje na temat dynamizmu, transformacji i ruchu.

świetny prezent dla kolekcjonerów.