Chopin vodka Nalewka etiuda jeżynowa 35% 0,5l (5900640054270) promocja 2022

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Chopin Vodka
Kategoria:Alkohole
Rodzaj nalewka

Opis

Etiuda jeżynowa jest produkowana tylko z naturalnych, wysokojakościowych składników. Na jedną butelkę tego nieszablonowego likieru przypada aż pół kilograma świeżych owoców, które w połączeniu ze spirytusem zbożowym, syropem cukrowym, a także wodą osmotyczną dają delikatny napój o harmonijnym, genialnie wyważonym smaku.

Gęsta konsystencja likieru powoduje, że znajduje on użycie nie tylko przy degustacji w czystej postaci,także genialnie się sprawdza jako dodatek do rozmaitego typu deserów. Jego słodki, przełamany cierpkością jeżyn smak sprawdzi się także jako dodatek do napojów na ciepło, spożywanych w chłodne wieczory.

Dodatkowym atutem jest efektowna karafka, dzięki której napój pokazuje się jeszcze lepiej i z powodzeniem może zostać wręczony jako prezent.

Destylarnia Chopin Vodka to firma, która istnieje na rynku już od 1896 roku. Jest jedną z ostatnich firm w swojej specjalizacji, która może pochwalić się kontrolą na każdym etapie powstawania artykułu - począwszy od zbioru składników po butelkowanie.