Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + PREZENT latarka, D12C-687E8_20180921183738 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + PREZENT latarka, D12C-687E8_20180921183738 oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-87%
Kalibracja alkomatu AF-35 PREMIUM koreańskiej marki AlcoFind
49.00
PROMIL-LAB
Alkomat AF-35 PREMIUM Świeżo Skalibrowany od PROMIL-LAB w specjalnej cenie!
348.95
PROMIL-LAB
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + PREZENT
348.95
PROMIL-LAB
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium z wieczystą gwarancją + PREZENT
348.95
PROMIL-LAB
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
348.95
Sklep Rowerowy
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
348.95
PROMIL-LAB
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium z wieczystą gwarancją + PREZENT
349.00
Sklep Rowerowy
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + PREZENT
349.00
Sklep Rowerowy
Alkomat ALCOFIND AF35 Premium DARMOWY TRANSPORT
349.99
ELECTRO.pl
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + 2 lata kalibracji
379.00
PROMIL-LAB
Alkomat AlcoFind AF-35 Premium Dożywotnia Gwarancja + 2 lata kalibracji
379.00
Sklep Rowerowy

Parametry

Producent:Alcofind
Kategoria:Alkomaty

Opis

Kalibracja alkomatu AF-35 PREMIUM koreańskiej marki AlcoFind

Fachowcy z Promil-lab zadbają o to, żeby Twój alkomat za każdym razem był gotowy do poprawnego badania. Dowiedz się, co oznacza konieczność kalibracji alkomatu.

Kalibracja alkomatu jest konieczna do jego poprawnego działania

Kupno alkomatu to pierwsza rzecz, jaką powinien zrobić odpowiedzialny kierowca, któremu zdarza się sięgać po alkohol. Na tym jednak jego powinności się nie kończą. Każdy producent określa właściwą dla danego urządzenia częstotliwość kalibracji, która wyrażona jest w ilości wykonanych badań albo odstępach czasu. Dlaczego?

szczególnie wrażliwy detektor zmienia swoje parametry pracy

Elementem, który pozwala na każdemu alkomatowi badanie trzeźwości jest jego czujka, który wyłapuje alkohol w dostarczanym mu powietrzu. Jest on niezwykle delikatny i jego czułość zmienia się wraz z upływem czasu i każdym kolejnym badaniem. Oznacza to, że coraz bardziej odległe od rzeczywistości stają się informacje, które dostarcza on elektronice alkomatu. Kalibracja polega na dostosowaniu jej ustawień do aktualnego stanu czujnika. Zabieg ten wymaga zastosowania specjalistycznego wyposażenia i umiejętności, jest więc zadaniem tylko dla wykwalifikowanego serwisanta. Jego zaniechanie zapobiega wykonywanie wiarygodnych badań trzeźwości. Warto więc o nim pamiętać, tym bardziej, że przedłuża żywotność urządzenia. Częstotliwość zależna jest od jakości konkretnego alkomatu. Te najtańsze, półprzewodnikowe, wymagają kalibracji co sto do trzystu pomiarów, niekiedy pięciuset, jednak nie rzadziej, niż raz na pół roku. Elektrochemiczne zaś można kalibrować raz na rok, chyba, iż w tym czasie wykonamy więcej niż pięćset badań.

Kalibracja alkomatu (https://www.promil-lab.pl/kalibracja-i-serwis-alkomatow/) jest potrzebna także wówczas, gdy zdecydowanie nie działa on prawidłowo.

Opcjonalnie za dopłatą 49 złotych urządzenie można wyposażyć w Świadectwo Wzorcowania dzięki czemu będziemy wiedzieli jaką niepewność pomiarową będzie posiadał nasz analizator. CZAS REALIZACJI: 3-4 dni robocze (przyrządy ze świadectwem wzorcowania). Wzorcowanie realizowane jest na dwóch punktach pomiarowych 0,100 mg/L i 0,250 mg/L

Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług przez nasze laboratorium, informujemy, iż wzorce etanolowe są okresowo badane w Głównym Urzędzie Miar. Potwierdzeniem tego faktu jest poniższe świadectwo wzorcowania. Należy pamiętać, iż każde urządzenie pomiarowe powinno być skalibrowane w dniu sprzedaży. Przestrzegamy przed sprzedawcami, którzy tego nie dokonują. Nabywając alkomat w naszej firmie nasz pewność,wyróznionia będą poprawne!

W naszej firmie mają Państwo pewność, że alkomat zostanie skalibrowany na certyfikowanych symulatorach wydechu firmy ACS Corp. Świadczymy Jakość na najwyższym Poziomie!


Możesz w dodatku pozostawić swój alkomat w jednym z Naszych punktów kalibracji ( lista punktów ) albo skorzystać z opcji wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej.1. ZAPAKUJ SWÓJ ALKOMAT

Zapakuj alkomat do koperty bąbelkowej albo w inne trwałe opakowanie, tak żeby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu razem z formularzem "zgłoszenie serwisowe" lub kartką z Twoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego, a także adresem do wysyłki zwrotnej jeśli jest inny niżeli na kopercie. Nie musisz dołączać żadnych akcesoriów, baterii, pokrowców.

Przesyłkę zaadresuj na adres:

PROMIL-LAB LABORATORIUM

FABRYCZNA 16H LOKAL 2.09

53-609 Wrocław

2. NADAJ PRZESYŁKĘ

Przygotowaną przesyłkę zanieś do dowolnej placówki Poczty Polskiej. Poproś o nadanie przesyłki jako "List Polecony". To szczególnie ważne! W przeciwnym wypadku nie będziemy mogli zlokalizować przesyłki jeśli zaginie na poczcie. Zachowaj potwierdzenie nadania.

Możesz też skorzystać z naszego druku darmowej wysyłki. Należy wówczas wydrukować, wypełnić informacje nadawcy i nakleić na przesyłkę.

Istnieje jeszcze możliwość zamówienia kuriera po odbiór przesyłki, wówczas należy skorzystać z opcji "przesyłka express w 24h", Należy wybrać Nasz sklep i progresywnać zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Koszt wysyłki 15,00 zł brutto.

3. OCZEKUJ PRZESYŁKI lub KONTAKTU OD SERWISU

w chwili gdy odbierzemy Twój alkomat, w serwisie poddamy go ekspertyzie i kalibracji. Potrwa to maksymalnie 1 dzień roboczy. Jeśli kalibracja przebiegnie pomyślnie wyślemy do Ciebie alkomat zgodnie z otrzymaną informacją na formularzu albo po wcześniejszym skontaktowaniu się z Tobą.

Gdyby okazało się, że Twój alkomat wymaga dodatkowych napraw nasz serwisant skontaktuje się z Tobą, poinformuje o dodatkowych kosztach i zapyta czy wyrażasz zgodę na dokonanie takiej naprawy.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 albo 889 900 059

pon-czw: w godzinach 8:00-17:00

pt: w godzinach 8:00-15:00


KLIKNIJ żeby POBRAĆ:

ZGŁOSZENIE SERWISOWE

DRUK darmowEJ WYSYŁKI

wysyłka POCZTEX EXPRESS W 24h