Promiler Alkomat al-9000 lite do użytku osobistego promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Promiler Alkomat al-9000 lite do użytku osobistego oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.91 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Alkomat PROMILER AL9000 Lite
489.91
Avans.pl
-22%
Promiler AL-9000Lite
489.91
OleOle!
-22%
Alkomat PROMILER AL9000 Lite
489.91
ELECTRO.pl
Promiler AL-9000Lite
539.00
RTV EURO AGD
Alkomat AL-9000 Lite + nawet do 2 lat kalibracji za darmo
599.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
Alkomat AL-9000 Lite + 1 rok darmowej kalibracji
599.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
Alkomat AL-9000 Lite + 2 lata darmowej kalibracji
629.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja

Parametry

Producent:Promiler
Kategoria:Alkomaty
Rodzaj sensora elektrochemiczny

Opis

Alkomat AL-9000 Lite

firma Promiler przygotowała alkomat AL-9000 Lite ze jednostajnym czujnikiem elektrochemicznym. Jak przyznaje sam marka na swej stronie internetowej, dzięki takiemu rozwiązaniu „technika policyjna” trafia w ręce zwykłego użytkownika. Sprzęt w dodatku przyjazny interfejs, który jest łatwy w obsłudze. Oprogramowanie urządzenia pozwala kontrolować stan naładowania baterii. Komunikaty, informujące o najważniejszych parametrach urządzenia, ukazują się na wyświetlaczu, dzięki czemu nie ma trudności z jego obsługą. Dodatkowo pozwala ocenić przepływ powietrza, gwarantując przy tym odpowiednią pojemność badanej próbki.

Po włączeniu urządzenia należy odczekać około 15 sekund, następnie przyłożyć ustnik oraz wypuścić powietrze przez 4 sekundy i po około 20 sekundach na wyświetlaczu pojawi się wynik pomiaru. Znaczny ekran z wyrazistymi cyframi zezwala na bezproblemowy i bezbłędny odczyt wyniku kontroli trzeźwości. O pewność poprawności wyniku dba natomiast zaimplementowany czujnik elektrochemiczny, oparty o technikę Quantum Mol 3.0. I bazujący na wykorzystaniu do konstrukcji stopu platyny. Zapewnia to większą żywotność, a tym samym dłuższy czas pracy sensora. Dzięki temu na jednym takim sensorze można przeprowadzić aż 2000 pomiarów!

Dodatkowym atutem urządzenia jest nieznaczna waga – poniżej 100g. Jest to zasługą wykonania konstrukcji z lekkiego aluminium i plastiku. Zaimplementowane zostały małe, lekkie i uproszczone rozwiązania konstrukcyjne, a także techniczne.

Alkomat AL-9000 Lite wykonuje pomiary w zakresie od 0.00 do 4.00 promili. Na dodatek, działa on niezawodnie w warunkach cieplnych sięgających od 0 do 40 stopni Celsjusza. Istnieje również możliwość sprawdzenia wyprodukowanych wcześniej pomiarów. Alkomat AL-9000 Lite może być użytkowany do badania stanu trzeźwości na użytek własny.

pakiet zawiera:
  • skalibrowany i gotowy do pracy alkomat AL-9000 Lite,
  • świadectwo wykonania kalibracji,
  • 12 lub 24 miesiące kalibracji GRATIS,
  • praktyczną walizkę na tester i akcesoria,
  • stylowe etui,
  • 5 sztuk ustników wielorazowego stosowania,
  • pakiet baterii alkalicznych,
  • instrukcję w języku polskim.
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym otrzymasz nie tylko bezawaryjny sprzęt, ale jego konfigurację gratis! Kalibracja alkomatu AL-9000 Lite jest gratisowa i wykonujemy ją przed wysyłką zamówienia do Ciebie. Dzięki temu nie musisz martwić się o prawidłowe działanie urządzenia i możesz korzystać z niego zaraz po odebraniu paczki. Ponieważ działamy nie tylko jako sklep, ale też serwis z wieloletnim doświadczeniem w branży, możesz być pewien, że konfiguracja sprzętu będzie przeprowadzona fachowo i z najwyższą precyzyjnością. Oprócz tego, możesz radować się tą usługą gratis przez 12 albo 24 miesiące, a ponadto otrzymasz potwierdzenie jej wykonania w postaci specjalnego Świadectwa.

Jak skalibrować alkomat AL-9000 Lite?

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi i wiedzy gromadzonej przez sporo lat. Detektor znajdujący się w urządzeniu musi zostać trafnie skonfigurowany i uregulowany. Sięgamy po specjalnie przygotowaną próbkę z odczynem z alkoholem. Opary z niej są odczytywane przez urządzenie, a następnie regulujemy detektor przy pomocy specjalistycznego oprogramowania tak, żeby wskazywał wartość określoną w próbce.