Alcoforce Kalibracja alkomatu af-400e plus certyfikat adiustacji (5901687921198) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Alcoforce Kalibracja alkomatu af-400e plus certyfikat adiustacji (5901687921198) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 369.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
ALCOFORCE AF-400E
369.00
Neonet.pl
AF- 400E Alkomat ALCO FORCE
399.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:AlcoForce
Kategoria:Alkomaty
Rodzaj sensora elektrochemiczny

Opis

Alkomat jest urządzeniem które pokaźnie usprawnia nam życie zawiadamiając nas o poziomie alkoholu w naszym organizmie. Choćby najwyższej klasy modele z czasem mogą tracić precyzję pomiaru dlatego tak bardzo ważne jest, żeby przeprowadzanie okresowej kalibracji alkomatu odbywało się w odpowiednim laboratorium z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy, nawet najkorzystniejszej jakości detektor ulega z czasem stopniowemu zużyciu, dostarczając nieprawidłowych danych układowi elektronicznemu. Dlatego również kalibracja alkomatów, zarówno konwencjonalnych, jak i profesjonalnych jest niezbędna. W razie podejrzeń, iż urządzenie nie działa poprawnie, starczy dostarczyć alkomat do naszego serwisu w celu wykonania kalibracji (adiustacji) alkomatu albo jego naprawy.

Pamiętaj o regularnej kalibracji alkomatu

Kalibracja alkomatu to proces sprawdzania i regulacji czujnika w alkomacie w celu zapewnienia skrupulatnego odczytu. Bez kalibracji czujka zacznie wyświetlać niedokładne i niespójne wyniki i ostatecznie ulegnie uszkodzeniu. Dlatego tak nad wyraz ważna jest regularna kalibracja alkomatu.

Kalibrację (adiustację) należy przeprowadzić w optymalnych warunkach (z uwzględnieniem temperatury, wilgotności, siły przepływu powietrza, ustalonej zawartości alkoholu itp.) poprzez przeszkolonych do tego techników. W celu wykonania kalibracji technik musi przestawić alkomat w tryb kalibracji za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych narzędzi. Następnie jest podłączony do urządzeń kalibracyjnych. W trakcie tego procesu wpompowywane jest do niego powietrze w ilości zbliżonej do ludzkiego wydechu o ściśle określonych zawartościach alkoholu.

cena kalibracji alkomatu zależy od mocnego modelu. Należy pamiętać, iż te lepsze wymagają jej rzadziej. Jeśli więc cena zakupu była dla nas priorytetem, pamiętajmy o tym, iż i tak czekać nas będą koszty serwisowania, zwłaszcza wówczas, gdy będziemy badać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu często. Polskie Centrum Wzorcowania oferuje swym klientom wysokiej jakości usługi w tym kalibrację alkomatów realizowaną poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pamiętaj iż regularna kalibracja zapewni długą pracę twojego urządzenia.

adres do wysyłki alkomatu na kalibrację:

Polskie Centrum Wzorcowania

ul. Św. Jerzego 1A

50-518 Wrocław

* proszę pamiętać żeby dodać swoje informacje teleadresowe.